Jaka jest różnica między odkryty drewna z tworzyw sztucznych oraz środków konserwujących drewno

- Mar 26, 2018-

1, drewno plastikowe profile mniejsze straty niż środek konserwujący drewno.

Na tych samych warunkach budowlanych powierzchni lub objętości z tworzyw sztucznych drewna ma mniejsze straty niż drewno. Ponieważ drewno plastikowe jest profil, jest możliwe do produkcji materiału, który spełnia wymaganą długość, Szerokość i grubość według rzeczywistej wielkości projektu krajobraz. Długość zakonserwowanego drewna jest określonym, martwe, ogólnie 2 m, 3 m, 4 m.

2, z tworzyw sztucznych drewna jest taka sama, na warunkach budowlanych, możesz wygrać więcej.

Użyjmy analogii, ogólnie nawierzchni podłogi na zewnątrz. W przypadku drewna będziemy potrzebować około 45 mm grubości drewna. I tworzyw sztucznych drewna, tylko potrzeba 25 MM grubości materiału, jego siła przekracza 45MM z drewna. Innymi słowy Jeśli użycie drewna jest 1 metr sześcienny, następnie z tworzyw sztucznych drewna musi tylko o 0,5 metrów sześciennych.

3, z tworzyw sztucznych drewna jest profil, dużo pustych specyfikacje. Zapisz dużo materiału.

Wszyscy wiemy, że okna i drzwi aluminiowe aluminium może być spopularyzował tak szybko, ponieważ jest pusty profil, jeśli jest to stałe, wtedy cena jest bardzo wysoka. Pustych części z tworzyw sztucznych drewna, choć nie tak wysokie, jak aluminium, jest stosunkowo obiektywnej. Każdy wie, że neofitów można nie tylko zmniejszyć wagę ale również zwiększyć siłę. Z tworzyw sztucznych drewna mogą być puste, i środek konserwujący drewno jest niemożliwe.

4, powierzchni drewna z tworzyw sztucznych nie jest wymagane do malowania leczenia.

Ogólne drewno antykorozyjne są malowane lub malowane na powierzchni drewna, po zakończeniu budowy lub podczas budowy.

5, wyroby z tworzyw sztucznych drewna można zrobić bez konserwacji.

Ze względu na temperatury otoczenia, wilgotności i słonecznego promieniowania ultrafioletowego zakonserwowanego drewna jest zazwyczaj wymagane, aby być utrzymywane lub malowane w ciągu jednego roku. W perspektywie długoterminowej koszty konserwacji drewna z tworzyw sztucznych jest znacznie więcej niż środek konserwujący drewno produktów.

6, żywotność drewna z tworzyw sztucznych może ogólnie to osiągnąć 8 - 9 razy zwykłym drewna. Zagranicznych źródeł wynika, że tworzyw sztucznych drewna nadaje się do lat 40-80.

7. modernizacja produktów drewno-tworzywo sztuczne jest to, że zdemontowane produktów drewno-tworzywo sztuczne można poddać recyklingowi, recykling, zmniejszenie zużycia zasobów i przestrzeganie gospodarki niskoemisyjnej.

blob.png


Para:Technologia przetwarzania aluminium Następny:Proces rozpylania proszku