Doświadczenie użytkowników mebli outdoorowych

- Apr 15, 2017-

Meble ogrodowe są "kryty"

Meble meblowe z rattanu są nadal głównym elementem mebli ogrodowych. Z profesjonalnego punktu widzenia istnieją różne odmiany, a trzcina stanowi meble z mebli z imitacji rattanu, w szczególności jest wystarczająco "prawdziwy". Operator mebli outdoorowych mówi reporterowi, produkując trzcinkę tworzącą meble to rattan PE, z imitacją rattanu, ale można zapobiec i zniekształcać. Trzcina stanowi meble, do łożyskowania wewnętrznej struktury metalowej, zazwyczaj z aluminium, jeśli chcesz zaoszczędzić koszty, trochę tańsze z żelaza, powierzchnia nie anty rdzy leczenie, ale może być zardzewiały po dwóch latach, więc konsumenci powinni zrozumieć przed zakupem Materiały meblowe.

Dla fabryki mebli ogrodowych, "głównym" źródłem przychodów jest również "pojedynczy". Firmy powiedzieli dziennikarzom, że ich główny rynek eksportowy firmy, zauważył również, że w ostatnich latach trend - meble ogrodowe również zaczęły "kryty", ponieważ niektóre kraje w okresie letnim są krótkie, przenoszone do domów na świeżym powietrzu z więcej niż połową Czasu, więc blisko do wewnętrznych mebli na styl projektowania mebli ogrodowych, tylko materiał jest nadal rdzy zapobiegające deformacji, może przystosować się do użytku na zewnątrz.

Choć "pojedynczy" jest kluczem do producentów mebli ogrodowych, ponieważ mieszkańcy domów coraz częściej zwracają uwagę na jakość życia, na zewnątrz duży balkon i dom na dziedzińcu, jak na meblach na świeżym powietrzu, a zwłaszcza rosnące nieruchomości turystyczne, więcej na zewnątrz Meble do wielu możliwości biznesowych. Osoba wewnątrz nauki mówi do reportera, a teraz stopniowo otwierają krajowy rynek, zwłaszcza projekty dotyczące nieruchomości turystycznych, takie jak miasto Sanya, niektóre sprzedawane do willi mieszkań wakacyjnych są zazwyczaj bezpłatne z podłogą trójpunktową ( Dwa krzesło z trzciny cukrowej PE i stół) do kupującego, dzięki czemu mogą uzyskać wiele zamówień masowych.

Użytkownicy mówią, że: meble ogrodowe są bardziej istotne

Mieszka w huadu h, na północ i na południe od wysokości domu Jessie ma duży balkon, wysoki 6 m na meble ogrodowe na rynku nie są zadowoleni, znaleźć specjalne do zrobienia w Qingdao producentów mebli bambusowych, ich proste rysunki, dostosować Zestaw mebli bambusowych na zewnątrz patio. Jessie powiedział dziennikarzom, bambus nie boi się słońca, zimny zimno strach, że zwiększenie kruchości, bambus południowy meble ogrodowe nadaje się również dla miejscowych ludzi i klimatu. Wodoodporny jak na ten problem, mówi, stół do herbaty i krzesło na tarasie, z obu stron solidny blok ścienny, szanse deszczu deszcz nie jest zbyt duży.

S ma dom w Guangzhou i zachodnich Stanach Zjednoczonych, więc zapoznała się zarówno z meblami ogrodowymi. Kanton to miejsce jest najważniejszym meblami na zewnątrz deszcz i słońce, na Środkowym Zachodzie z powodu deszczu, więc wiele mebli ogrodowych jest drewno. Przy dekorowaniu domu w Guangzhou, kup meble ogrodowe często zachowują kształt i zboże drewna, materiał z drewna plastycznego.

Kiedyś mieszkali w centrum guangzhou jednostki na pierwszym piętrze podwójnego wejścia, jest ogród 114 metrów kwadratowych, a następnie kraj ogród półwyspu półwyspu w Qingyuan kupił willi, po prostu przenieść meble na zewnątrz po tej stronie z guangzhou qingyuan w przeszłości. S tenting wille na północ od południa mają platformę, na południowej stronie drewnianej platformy, stawia na stół, dwa krzesła i dwa leżaki, leżak jest składany, łatwy do odbioru. Na północ od małego ogrodu stoi mały stół i dwa krzesła.

Z latem mebli ogrodowych, uważam, że te dwa punkty są trwałe i lekkie, są bardzo ważne, zwłaszcza światło, ponieważ meble ogrodowe często muszą się ruszać. Północny ogród jest pokryty plastikową podłogą drewnianą, cięższy, powiedziała, jeśli może być lżejsze, może pozwolić użytkownikowi więcej oszczędności. Ona w Stanach Zjednoczonych często widzą jakieś stół na meble ogrodowe wygląda trochę ciężko, ale krzesło lub ułatwia mobilność.

Para:Tip Of Outdoor Materiały meblowe Następny:Ograniczenia rynku nieruchomości w Chinach, przemysł meblarski nie dotknięty