3 wielkie trendy lub będą wpływać na wzrost i spadek rynku mebli outdoorowych

- Apr 06, 2017-

Technonisci i analitycy rynku dekoracji dekoracji domu Poonam Saini, powiedział: "w gospodarce narodowej w latach 2008-2009, powoli odzyskać z kryzysu finansowego działalności budowlanej Stanów Zjednoczonych nadal rośnie, zwłaszcza budownictwa rodziny, popyt konsumpcyjny na meble ogrodowe Również wzrośnie.

Zgodnie z raportem Technavio ten 3 duży trend rynkowy lub będzie miał wpływ na wzrost i spadek rynku mebli outdoorowych w Stanach Zjednoczonych:


Zapotrzebowanie na produkty do grillowania na świeżym powietrzu


Pokazy gotowania i różne formy przepisów zachęcały amerykańskich konsumentów do gotowania, grillowania sprzętu do gotowania na świeżym powietrzu, takich jak rosnący popyt. Jako koncepcja kuchni na świeżym powietrzu coraz bardziej popularne wśród konsumentów, więc do urządzeń do grillowania, takich jak inwestycje w ciągu najbliższych kilku lat wzrośnie. Przestrzeń na podwórku nie jest duża, ale przenośny grill, jak ulubiony ulubiony grill na świeżym powietrzu.


Powstanie wielofunkcyjnych produktów z meble ogrodowe


Koncepcja salonu na świeżym powietrzu sprawia, że rosnące zapotrzebowanie na meble wielofunkcyjne, na przykład obecnie dostępne na rynku, mają wszystkie rodzaje krzeseł i stołów, które mogą stać się półką na książki.


Teraz na rynku pojawiła się również wbudowana przestrzeń magazynowa, stół na stół i krzesła, niech konsument może według własnego uznania dostosować. I może służyć jako krzesło i kilka nóg miękkich. Konsumenci coraz bardziej domagają się produktów domowych jako mebli ogrodowych.


Coraz większa produkcja mebli dla producentów mebli


Negatywne skutki problemów związanych z ochroną środowiska, wylesianie lasów i zaniepokojenie konsumentów związane z emisją gazów toksycznych dla mebli sprawiły, że producenci mebli przyjęli bardziej zielone rozwiązania produkcyjne. Na przykład w maju 2015 r. Firma ikea rozpoczęła eksploatację w Szwecji 30 silników Harjedalen 30, aby stać się krajami skandynawskimi, mając niezależnych producentów mebli energetycznych.


Czytaj dalej: rynek mebli antyków rośnie szybko To nowe ceny


Poonam powiedział: "producenci zaczynają korzystać z produkcji bambusa serii pięknych i wysokiej jakości mebli, jak Greenington przedsiębiorstwa również zaczął produkować meble ochrony środowiska.


Para:British AR Firma Wizualizacyjna Meble wygrała sześć cyfr Następny:Nowy kierunek Amazonki Spróbuj otworzyć AR Furniture Stor