Czujnik umieszcza gniazdo zasilania, może osiągnąć pełny zakres inteligentnego gospodarstwa domowego?

- May 23, 2017-

W tej chwili jest coś w rodzaju nowej technologii, nawet jeśli dom jest "nierozłączony", stare meble, potrafi również inteligentne gospodarstwo domowe, wygodny i szybki.

CMU pomysł zespołu zintegrowany czujnik, przechwytywania wszelkiego rodzaju informacji generowanych w otaczającym danych środowiska, w czasie rzeczywistym monitorowanie konkretnej sytuacji stało się w domu.

WIRED niedawno wydał zatytułowany "Czujnik, który może wkrótce sprawić, że dom straszny - inteligentny", wprowadza najnowsze technologie.

Jeśli chcesz połączyć wszystkie urządzenia w domu wszystkie razem, na razie istnieją tylko dwie możliwości: jedna jest kupić szeregu inteligentnych gadżetów i połączonych ze sobą, ta metoda jest zbyt kosztowna;

2 to wszystko sprzęt zainstalowany na czujniku, w przybliżeniu skonfigurować sieć informacyjną, ta metoda jest bardziej kłopotliwa.

Ale wkrótce może być trzecia opcja: wystarczy włożyć niewielki obiekt do gniazda zasilania, można podłączyć wszystkie urządzenia w pokoju.


Para:Meble składane mają ogromną obecność w regionie Azji i Pacyfiku Następny:W historii najbardziej surowych rządów kupujących normy jakości mebli