Widok na projekt i innowacje tradycyjnych mebli

- Nov 01, 2017-

Chociaż meble dynastii Ming i Qing doszły do ​​niezwykłych osiągnięć artystycznych, jego kształt i specyfikacja niekoniecznie są w pełni przystosowane do przestrzeni dziennej dzisiejszych salonów. Geneza stylu artystycznego dzięki głębokiemu zrozumieniu tradycyjnej kultury meblarskiej, unikatowym stylem mebli WuBingLiang jest "wpisanie" do "sztuki" "materialu" "rymu" jako kryterium oceny i tradycyjnego projektowania mebli i wytycznych do produkcji, ulepszeń i innowacji projekt partii MingQingShi meble artystyczne. W celu dostosowania się do tendencji łączenia tradycyjnego i współczesnego życia, dostosowujemy zmiany pod względem stylu, wielkości i funkcjonalności. Weź technikę obsługi materiału jako przykład, wu kwitną huanghua gruszki antyczne meble, po wietrzeniu, polerowanie, wosk przetwarzania, żółte jedwabiste kwiaty jedwabiu tekstury ekstremalnych prezentacji. Tymczasem szczególny urok należy przypisać specjalnej odporności na warunki atmosferyczne. Dla każdego mebla, kładłem je na zewnątrz, niech będą narażeni na wiatr i słońce, a nawet wodą w kółko, przez wiele lat, przez krótki okres dziesięciu i pół miesiąca. W oczach innych środki te wydają się być "surowe", ale muszę zrobić meble z materiału drzewnego wystarczająco stabilne, wyblakły wewnętrznym ciepłem nowych mebli, sprawiają, że wyglądają jak naturalny styl starych mebli, stworzyli niepowtarzalny smak implikacyjnego kolekcjonowania wewnętrznego, zyskują na korzyść wielu ekspertów i kolekcjonerów i na pewno.

Niezależnie od materiału tradycyjnego mebla, chcę przejść drogę serii towarów wysokiej jakości, bardziej przystojny, dobry, dobrą robotę, myśląc o projekcie, aby pokazać rytm tradycyjnych mebli w stopniu estetycznym. Wiele firm z branży meblarskiej mahoniowej nie znalazło właściwego kierunku, meble były niejasne, jednoznaczne, nawet niegrzeczne. Więc bardzo ważne jest, aby zlokalizować rozwój mebli, jak łódź, w środku oceanu, idąc w tym kierunku? Wschód, południe, kierunek, zachód, północ, musi mieć kompas, co oznacza, że ​​odziedziczymy to co, co rozwijać, musi mieć jasny pomysł i kierunek rozwoju!


Para:Energicznego propagowania stosowania aluminium w przemyśle do domu do rozpuszczenia nadmiar zdolności elektrolityczne aluminium Następny:Full House dostosowywania i zysk energii wiatru