Mistrzowie Akademii Zebrani W Kwietniu W listopadzie Aby Projektować Rozwoju Miasta

- Oct 14, 2017-

Pierwszy międzynarodowy projekt BBS dla Guangzhou w 2017 r. Odbędzie się w listopadzie

W XXI wieku przemysł kulturalny i kreatywny stał się znaczącym czynnikiem wpływającym na gospodarkę światową i był głównym motorem odbudowy globalnego systemu miejskiego. W celu zaprojektowania kreatywnej kultury jako punktu przełomowego, zorganizowania międzynarodowych wystaw, BBS i innych działań kulturalnych jest ważnym medium promowania miejskiego do globalnego miasta i głównej siły napędowej, jest również ważnym sposobem na odkrycie międzynarodowej pozycji lidera miasta. W obliczu wizji rozwoju największych miast świata, guangzhou musi zbudować platformę do uczestnictwa w międzynarodowym pokazie kulturalnym, wymianę i konkurencję poprzez "wysokie imprezy kulturalne" z efektem promieniowania.

W tym kontekście otwarty zostanie w listopadzie pierwszy międzynarodowy BBS w prowincji guangzhou w prowincji guangzhou. BBS z "projektem kierującym miastem" jako tematem, wokół planowania miasta w guangzhou, projektowania architektury, zrównoważonego projektowania, ruchu miejskiego, sztuki publicznej miasta, historii i innych dziedzin, zaproszonych akademików, najlepszych architektów, ekspertów ds. Planowania przestrzennego i uczonych w domu i za granicą, liderów przemysłu, takich jak koncentracja na Guangzhou, aby sprostać możliwości i wyzwania w procesie urbanizacji myślenia i odpowiedzi. 9-11 listopada 2017 roku, guangzhou zaprasza świata do projektowania i sztuki.


Para:Łączna kwota sprzedaży detalicznej mebli wzrosły o 13% w roku Następny:Zużycie uaktualnienia konieczności uaktualniania przemysł rozwiązać trzy główne ból punktów po sprzedaży usługi jest w formie