Nowy kierunek Amazonki Spróbuj otworzyć AR Furniture Stor

- Apr 07, 2017-

Plan i dział sprzedaży detalicznej Amazon może być czymś więcej niż książkami. Źródła mówiły o czasach nowojorskich, gigant internetowy jest w technicznym punkcie widzenia, aby zbadać możliwości urządzeń elektrycznych i sklepu meblowego. Możesz wykorzystać do zwiększenia lub wyglądu wirtualnej rzeczywistości, aby czuć się w domu, co ułatwia ustalenie, czy kupić nową sofę czy piec.


Rozumie się, że amazon pracuje nad podobnym sklepem elektronicznym w sklepie z jabłkami. Księgarnia podmiotów z Amazonii wprowadziła do swoich urządzeń, ale księgarnia ma większy nacisk na sprzęt i usługi, takie jak głośniki Echo i Prime Video.


Times zwrócił się niebawem, biorąc pod uwagę otwarcie i otwarcie sklepu. Jeśli okaże się, że nie jest to możliwe, amazon prawdopodobnie zrezygnuje z pomysłu. Mimo to nadal pokazuje, że koncepcja amazonu uległa znacznym zmianom na przestrzeni lat. Jego pierwotny nieaktualny sklep z podmiotami stawia pod znakiem zapytania, ale teraz wydaje się, że wykorzystuje internetową wiedzę zawodową do ożywienia sektora handlu detalicznego. Szczególnie sklepy z meblami i elektronikami, zdaniem sprzedającego, nawet szczęśliwego kupować w internecie, ale nadal mają nadzieję, czy możliwe produkty doświadczalne.


Para:3 wielkie trendy lub będą wpływać na wzrost i spadek rynku mebli outdoorowych Następny:Made In China W 2025 - Era Farba Wodna