Amazon energicznie do mebli w Internecie

- May 17, 2017-

Według amerykańskiej strony internetowej ds. Finansów MarketWatch poinformował, że źródło znane z tej sytuacji ujawniło, że amazon handlowy w branży online podejmuje ważne działania, gotowe do marszu do przemysłu meblarskiego i sprzętu AGD, plan obejmuje budowę co najmniej czterech dużych magazynów, koncentruje się na Zobowiązanie do dostarczania dużych przedmiotów.

Środki przeniesienia działalności detalicznej firmy zajmującej się handlem artykułami z sektora Seattle będą współpracować z firmami zajmującymi się sprzedażą detalicznych mebli internetowych, które są zdaniem dwóch firm - Wayfair Inc. i Williams Sonoma Inc. - do konkurowania.

Według barclays, meble są jednym z najszybciej rozwijających się sektorów na rynku detalicznym w Internecie, po drugie tylko do artykułów spożywczych.

Firma badawcza IBISWorld wskazuje, że całkowita wartość rynku meblarskiego wynosi około 70 miliardów dolarów, około 15% z nich zwróciło się na rynek internetowy.

Ale nawet najwięksi specjaliści branży handlu detalicznego w branży online mają również trudności z zrozumieniem sytuacji na rynku.

Książki i muzyka, a nawet odzież zostały porównane z bardziej rozwiniętymi grupami branżowymi, takimi jak sprzedawcy detaliczni wciąż próbują zaprojektować podstawowe pojęcia, takie jak dostarczanie klientom produktów typu sofa i tableware na swojej stronie internetowej Najbardziej skuteczny sposób dostawy itp.

Choć amazon sprzedaje meble od wielu lat, ale ostatnio firma zdecydowała się na większą siłę, aby przejść do branży.

Meble są jednym z najszybciej rozwijających się branż detalicznych w branży amazonowej ".

Dyrektor mebli w Amazonii Veenu Taneja powiedział w oświadczeniu.

Zwrócił uwagę na fakt, że firma rozszerza gamę swoich produktów, dostarczając klientom między innymi sofa Ashley Furniture i Jonathan Adler, dekoracje domowe i inne produkty i zaczną dostarczać niestandardowe usługi projektowania mebli.

Jednocześnie amazon jest również w niektórych miastach, aby przyspieszyć dostawę, oferować dwa dni lub w tym samym dniu dostawy.


Para:W historii najbardziej surowych rządów kupujących normy jakości mebli Następny:Przedsiębiorstwa z dziedziny mebli na świeżym powietrzu muszą przeprowadzić wymianę: nadać korzyść rynkową