Piękny projekt pomoże chińskiej meble na rynku międzynarodowym

- May 19, 2017-

W ostatnich latach gospodarka światowa nadal wykazuje słabość, zmniejszamy się również w centralnym i peryferyjnym otoczeniu czynniki wpływające na ograniczenie wzrostu gospodarczego w naszym kraju, a konsumpcja i eksport są trudne do utrzymania normalnego poziomu wzrostu , Nadmierna pojemność i sprzeczność między niezgodnością zasobów są nadal poważne.

Dlatego też dostosowanie struktury przemysłowej, siły napędowej innowacji i skoordynowanego rozwoju, reformy zielonej po stronie podaży, mające na celu promowanie gospodarki, aby pozbyć się rzeczywistości wirtualnej, będzie okresem rozwoju tego tematu w przyszłości.

Przemysł meblowy w Chinach po ponad 30 latach szybkiego wzrostu zaczął wchodzić na stały etap rozwoju, raz wzrósł ponad 30% do około 10% teraz, być może to chiński przemysł meblowy w przyszłości długi okres rozwoju Nowego normalnego.

"Technologia" odnosi się do procesu przetwarzania produktu, ze względu na przyjęcie nowych technik, nowych technologii i produktów w "funkcji, materiał, struktura, forma (wygląd, szczegół)" i tak dalej może pokazać, że osoba tworzy estetyczną formę przyjemności , Może znacznie poprawić wartość dodaną produktów.

Widzimy na rynku, słynne na całym świecie marki meblowe należy zwrócić uwagę na systemowy projekt piękna technologicznego i podwoić swoją cenę, a nie luksusowe materiały.

Pod koniec lat dziewięćdziesiątych krajowe eksperci widzą firmy meblarskie w milanowej wystawie targowej w Kolonii, wystawa na cenę produktu jest niska, wydała "to nie jest sprzedaż mebli, to jest w sprzedaży drewna", dotyczy zawartości Marka mebli krajowych brak projektu technicznego.

Podkreślenie, że "technologia" jest stylem "wysokiej technologii", ale nie jest synonimem.

Obecnie wiele krajowych przedsiębiorstw meblowych dla uwagi na "projekt techniczny" siły nie wystarczy.

Technologia mebli może poprawić wartość dodaną naszych produktów, nie ma potrzeby zwiększania liczby sztucznych, a zużycie surowców może przynieść większe zyski.

W Makao reprezentowane przez znane firmy zajmujące się meblami, takie jak perła, zwracają szczególną uwagę na "projekt techniczny", przedsiębiorstwa meblarskie w naszym kraju myślą o tym, jak poprawić wartość dodaną produktu, ale nie zwracają uwagi na użycie "technologii Projekt "w celu poprawy wartości dodanej produktów.

Co roku wiele firm i projektantów na europejską wystawę do badania, ale będą skupiać się bardziej na modelu projektowania produktów i rodzajów technologii projektowania produktów, badania również nie wystarczy, widoczne systematycznie pojęcie "Projekt technologii" nie jest w chińskim przedsiębiorstwie meblarskim na najwyższym szczeblu szeroko i na tyle poważnie.

Z krajową kulturą i podnoszeniem standardu życia wzrasta wraz z wymaganiami poprawy jakości środowiska życia, przedsiębiorstwa stosują koncepcję piękna technologicznego do projektowania badań i rozwoju produktów, coraz więcej konsumentów będzie chętnych Płacić za tę technologię wzornictwa piękna mebli wysokiej jakości.

W coraz bardziej zaciętej konkurencji na rynku meblarskim, ponieważ przedsiębiorstwa w "technicznym" mają wystarczające informacje z tej strony, wierzę, że rynek przyniesie ogromne korzyści gospodarcze dla przedsiębiorstwa, chińskie przedsiębiorstwa zajmujące się meblami stały się międzynarodową marką domową najwyższej klasy .


Para:Rynek wybrał i wyrafinowane produkty były popularne Następny:Potrzeba przywiązania znaczenia do ochrony środowiska jest imperatywnym przemysłem drzwi drewnianych