British AR Firma Wizualizacyjna Meble wygrała sześć cyfr

- Apr 08, 2017-

Firma znajduje się w Manchester, w Anglii jest dostawcą oprogramowania do zwiększania rzeczywistości, jego produkty mogą pozwolić użytkownikowi na wizualizację produktów do mebli domowych. DigitalBridge uzyskuje obecnie ponad 700000 funtów inwestycji od prywatnych inwestorów. Wśród nich 350000 funtów od firmy inwestycyjnej L Marks, założyciel Stuart Marks. Dom towarowy John Lewis do inwestycji DigitalBridge na 100000 funtów.

Dyrektor wykonawczy DigitalBridg, David Levine, powiedział, że sześciocyfrowa inwestycja zostanie wykorzystana w celu wzmocnienia zespołu rozwoju firmy i udoskonalenia platformy użytkownika. Większe sklepy zaczęły widzieć ", powiedział w mieszanej rzeczywistości platformy interesów handlowych, a zwłaszcza internetowych sprzedawców detalicznych.Następna okrągła inwestycja udowadnia to punkt.Oni konsumenci przez lata domagali się, aby projektowanie wnętrz dostarczyć przycisk anulowania, Teraz z nowymi technologiami, detalista może teraz zapewnić im taki wybór ".

L Marks Stuart Marks, powiedział: "DigitalBridge jest naprawdę innowacyjną firmą, która zapewnia klientom" przycisk cofania ", aby zapewnić im L Marki profesjonalnej wiedzy i wsparcia sprawiają, że czujemy się dumni. David przyniósł wspaniały zespół, Kluczowy czynnik szybkiego wzrostu gospodarczego w ciągu ostatnich 12 miesięcy.


Para:Targi meblarskie w Mediolanie W 2017: Nie można przegapić wystawy pięciu największych mebli Następny:3 wielkie trendy lub będą wpływać na wzrost i spadek rynku mebli outdoorowych