Sprzedam meble z drewna Cała rodzina jest zatruwana, odbieraj ponad 300 000

- Jun 26, 2017-

Kup "ochrony środowiska" zatrucia meblami litym, rodziny trzy, które mają być przyznane ponad 30 tysięcy

1 czerwca dwustojny sąd w Qingdao wydał wyniki procesu.

Powód, shao mou, Yang i związek, shao jest synem dwóch osób. W 2004 r. Powód wykupił wiele mebli z litego drewna "przyjaznego dla środowiska naturalnego" wyprodukowanych przez firmę meksykańską pozwanego.

W trakcie trzech skarżących fizycznie zachorowało na różnych poziomach. Diagnoza szpitala: shao para trującego zatrucia formaldehydem, przewlekłe powierzchowne zapalenie żołądka, zapalenie przełyku, polipy odbytu, itp. Yang xiang do przewlekłego zatrucia formaldehydem, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, wrzody dwunastnicy, macicy macicy, polip żołądka itp. Shao jest zapalenie żołądka i jelit, zapalenie gardła , Dwuoczne zapalenie spojówek i inne choroby.

Centrum monitorowania środowiska wewnętrznego stowarzyszenia dekoracji wnętrz Qingdao zostało powierzone do wykrycia wewnętrznego powietrza oskarżyciela i stwierdziło, że stężenie formaldehydu w pomieszczeniach przekracza normę, a źródłem zanieczyszczeń jest meble z drewna litego produkowane przez pozwanego. Powód pozwał prosić oskarżonego, aby zrekompensował mu stratę ekonomiczną. Sąd dowiedział się, że kwestia sporu dotyczącego odpowiedzialności za zanieczyszczenie środowiska powinna być stosowana do zasady odpowiedzialności za bez winy i ciężaru dowodu. Meble wyprodukowane przez pozwanego spowodowały zatrucie trzech powodowych formaldehydów, które ponoszą odpowiednią odpowiedzialność cywilną. W związku z tym odszkodowanie oskarżonego z tytułu odszkodowania z trzech powodów wynosiło 30.78334,56 juana.


Para:Pięć kluczowych słów przemysłu domowego w pierwszej połowie 2017 r Następny:Rutynowa ≠ Wyjście, trzymaj się różnicy Czy rynek mebli jest zwycięzcą