Rynku przemysłu Chin meble będą w dalszym ciągu rozwiń

- Oct 31, 2018-

Meble to niezastąpiony produkt gospodarstwa domowego w życiu ludzi. Zmiany czasu meblarstwa jest stale wprowadza innowacje, zaspokojenia popytu konsumentów, poprawy jakości życia, promowania handlu międzynarodowego, w pełni absorpcji zatrudnienia, promowanie regionalnej gospodarki i budowanie harmonijnej społeczeństwa. Odegrał ważną rolę.

Jako konieczne trwałych dóbr konsumpcyjnych dla życia meble jest zbliżona do rozwoju gospodarczego świata i krajów. Ogólnie rzecz biorąc przemyśle meblarskim jako całość utrzymuje tendencję stosunkowo stabilny rozwój. Ożywienie gospodarki światowej i szybki wzrost na rynkach wschodzących przyszłego rozwoju branży meblarskiej świat jest szeroki.

Wzrost dochodu na mieszkańca zwiększa popyt na rynku meblarskim. Dzięki ciągłemu rozwojowi gospodarki chińskiej mieszkańca dochód krajowy mieszkańców ma stale wzrasta od 16,510 yuan w 2012 do 23,821 yuan w roku 2016, z mieszanek, roczna stopa wzrostu około 9.60%. Wzrost dochodu na mieszkańca może skutecznie promować poprawę siły nabywczej mieszkańców Chin i dalsze wspieranie rozwoju popytu na rynku w branży meblarskiej.

Według danych prognozy popytu rynku Chin meble przemysłu i inwestycji strategia planowania raportów z analiz, w latach 2000 – 2015, dochodu z działalności gospodarczej główne Chin mebli przemysłu wytwórczego zwiększono z 32,7 mld juanów do 777.3 mld juanów, średnia roczna stopa wzrostu. Do 24%.


Para:Nowe przepisy dotyczące dostawy mebli Następny:Blokowanie nowych potrzeb młodych ludzi