Zdolności produkcyjne Chin meble skonfiskowano ponad 25% udziału w rynku globalnym, Ranking pierwszej na świecie

- Jun 30, 2018-

Pod koniec XIX wieku amerykański Zalmon Gilbert Simmons wynalazł pierwszy na świecie materac sprężynowy, rewolucjonizuje historii materace.


Spółek giełdowych xi rimmon krajowych materac (19.780, 0,42, 2.17%) odnotowano w 2017 r.: "materac sprężynowy w Chinach rozpoczęła się w początku s 1980 ten okres naszego kraju wprowadzono szereg dużych zagranicznych zakres, specyfikacji produkcji miękki materac wiosna, wersja wstępna zbudować prototyp Fundacji rozwoju miękka Mata przemysłu i rynku w Chinach."


Z "nieźle" do "wygodne" materace krajowych rozpoczęła masową produkcję


Według raportów publicznych pierwszy na świecie materac sprężynowy został wynaleziony przez amerykańskiego o nazwie Zalmon Gilbert Simmons.


Simmons zbudowany fabryki w Szanghaju yangshupu drogi już w 1930 roku i reklamowane w następnie "deklaracji," według oficjalnej strony internetowej firmy.


Jednak większość sprężynowy, które panowały w Chinach w 1980 roku były krajowych towarów i dużej liczby przedsiębiorstw materac wiosna podskoczył na wczesnym etapie reform i otwarcia, łącznie z sui bao, jia hui, anhui bao i ji.


Po wpisaniu 1990, przemysł materace Chin zaczął stopniowo trasą standaryzowany rozwój i maszyn w kraju rozwiniętym pościel zaczęła być oddany do użytku. W tym samym czasie wymagania ludzi na materace są również zmiana, z "nieźle" do "wygodne" i "zdrowy".


Po otwarciu rynku krajowych materace przez lokalnych przedsiębiorstw, niektórych zagranicznych marek zaczął wprowadzić Chiny, niektóre po prostu otwarte sklepy i niektóre bezpośrednio skonfigurować fabryki do produkcji.


Mattess marki wzrasta podczas mattess kategorii również wyłania się bez końca. Palm, materace, memory foam materac, materac lateksowy, wody materac, materac, materac terapia magnetyczna się szybko pojawiające się materac, złapać dużego udziału w rynku, bezpośrednio doprowadziło do materac sprężynowy termokurczliwe rynku globalnego.


Energicznie rozwija się przemysł materac i konkurencji na rynku staje się coraz bardziej zacięta. Według analizy danych publicznych konkurencyjnym środowisku, w tym czasie było mniej więcej w następujący sposób:


Numer przedsiębiorstwa krajowe, większość z małą skalę, niskiej jakości produktów i marketingu możliwość rozwoju produktu i zdolność jest ograniczona, jednorodności produktu jest bardziej poważne, większość opierają się na wojnę cenową do walki o udział w rynku; Zagranicznych marek wprowadzanie Chiny ogólnie mają oczywiste zalety w projekt poziomu, produkcji technologii i maszyny sprzęt.


Para:Kenijski klienta krzesło kolejność jest gotowy, załadunku i rozładunku i czeka na Transport. Następny:Chiński przemysł wyposażenia domowego wita okres wielkiej integracji. Przedsiębiorstwa zaopatrujące gospodarstwa domowe powinny wykorzystać możliwości.