Chiński przemysł wyposażenia domowego wita okres wielkiej integracji. Przedsiębiorstwa zaopatrujące gospodarstwa domowe powinny wykorzystać możliwości.

- Jul 21, 2018-

W ogromnych zmianach rynkowych w przemyśle domowym wiele małych, niedobrych firm zostanie wyeliminowanych przez rynek, pozostawiając udział w rynku w sposób naturalny, dający duże możliwości biznesowe. Musimy spojrzeć na korekty rynkowe w sposób dialektyczny. Dla firm, które chcą się rozwijać i rozwijać, ta chwila to jedyne w życiu okno.


Rozwój branży wyposażenia wnętrz przeszedł teraz okres wielkiej integracji, pokazując nowy normalny rynek, który został dostosowany i dostosowany. Stworzyło to wyzwania małym firmom o małej przepustowości i słabych możliwościach, a także znakomitym firmom posiadającym zdolności. Możliwości rozwoju. W momencie, gdy branża ta przeżywa transformację, firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz powinny odważyć się stawić czoła wyzwaniom, właściwie wykorzystać możliwości i dokonać przełomu i rozwoju na poziomie taktycznym i strategicznym.


Teraz jest bardzo ważnym węzłem czasowym. Wiele firm podsumowuje operację w pierwszej połowie roku i planuje rozwój w drugiej połowie roku. W pierwszej połowie tego roku było kilka wyjątkowych zjawisk w branży wyposażenia wnętrz: po pierwsze, większość firm nie osiągnęła spodziewanego wzrostu; po drugie, wiele firm odnotowało ujemny wzrost; po trzecie, liczba sklepów terminalowych offline zmniejszyła się; po czwarte, w firmie Rosną różne koszty marketingu.


Zjawiska te wskazują, że nasza branża zapoczątkowała wielki przełom i niedługo wejdzie w nowy etap normalizacji rynku.


Para:Zdolności produkcyjne Chin meble skonfiskowano ponad 25% udziału w rynku globalnym, Ranking pierwszej na świecie Następny:Krzesła dla klientów amerykańskich gotowe na zamówienie