Ograniczenia rynku nieruchomości w Chinach, przemysł meblarski nie dotknięty

- Apr 14, 2017-

Ostatnio, Guangzhou, Szanghaj i Shenzhen wydały nowe mieszkania. Rozumie się, że New Deal w czterech dużych miastach pierwszej klasy nie tylko do zakupów, pełne wdrożenie zaczęło stopniowo rozszerzać się na trzy lub cztery linie miasta. Jak lokalna polityka kredytowa w zakresie limitów zakupu nieruchomości jest kwestionowana przez wiele domowych przemysłów, polityka dotycząca nieruchomości wpływa na przemysł domowy?

Na północy i na szerokich, głębokich i innych pierwszej kondygnacji miasta wydano New Deal


17 marca Pekin wprowadził nowe polityki, wymagania "nazwa gospodarstwa domowego w tym mieście ma zestaw mieszkań i mieszkań, ale w tym mieście mają rekordy lub akumulacji kredytów mieszkaniowych pożyczki komercyjnych kredytów mieszkaniowych, zakup zwykłych z mieszkania Depozyt nie mniej niż 60%, zakup zwykłych z lokaty mieszkaniowej nie mniej niż 80% ". 17 wieczorem, guangzhou jest również nową polityką w zakresie regulacji. Populacja progu zakupu od kolejnego wynagrodzenia zabezpieczenia społecznego lub podatku dochodowego od 3 do 5 lat; Dorośli pojedynczy lub rozwiedziony, może również kupić zestaw miecza odnosi się do "rozwodu" luk, które kupują dom. "Z Szanghaju do Shenzhen, z Pekinu do Guangzhou, pokój i uznaj kredyt już znany w czterech dużych miastach pierwszej kondygnacji". Centrum badań nad nieruchomościami w Shenzhen, powiedział starszy badacz Li Yujia.


Rozproszenie rozprzestrzeniania się na trzy lub cztery linie miasta


Z Pekin jako centrum, od marszu, zhuozhou hebei, baoding laishui county, zhangjiakou dzielnicy ceremonii kulturowej, shijiazhuang i innych czterech miastach wydali ograniczenia. Zadzwoń do okręgu zhejiang jiashan w Szanghaju, aby otrzymać nowy dom, zakup używanego mieszkania, wyraźnie należący do okręgu, do zawieszonego w powiecie jiashan i powyżej mieszkańców dzielnicy mieszkaniowej, aby mieć rodzinę na sprzedaż nowej obudowy towarów. "Hebei zhuozhou, hrabstwo laishui i hrabstwo zhejiang jiashan, regulacja i polityka kontroli, linia beijing-szanghaj efekt rozluźnienia miasta jest stopniowo powiększany." Dyrektor ds. Badań doradczych ds. Doradztwa strategicznego zhang hongwei powiedział, że rozporządzenie przyciągnęło do miast pierwszej klasy, drugorzędnych miast, rozciągniętych na trzy lub cztery linie miasta.


Efekt regulacji makroekonomicznej i efekt kontrolny silny cykliczny Aby spławić późniejszy efekt opadający


W przemyśle materiałów budowlanych domowych, w przemyśle związanym z nieruchomościami, którego dotyczą krajowe przepisy i regulacje makroekonomiczne, ma silny cykliczny charakter, ale wpływ przemysłu nieruchomościowego na gospodarstwa domowe ma opóźnienie. Przemysł gospodarczy z korelacją czasu w pomieszczeniu jest wyższy, a przedsiębiorstwa zajmujące się nieruchomościami sprawią, że szybkość pomieszczenia jest stosunkowo stabilna. W magazynie udekorować odnowiony proporcjonalnie również wzrosła, zwłaszcza w kluczowych miastach linii, domów używanych i magazynów dekoracji renowacji proporcji stanowi ponad 30%, a tendencja rośnie z roku na rok. Ścisła regulacja majątkowa, w związku z tym dla szafy, deski, podłogi, drewna, mebli i innych branż, wpływ nie jest duży.

Ostatnio wszystkie regiony kraju wprowadziły bardziej rygorystyczne ograniczenia niż kiedykolwiek wcześniej. Autor uważa, że w tej sytuacji, mimo że polityka w zakresie regulacji mieszkaniowej wpływa na przemysł domowy, nie jest duża, ale nadal jest poważną konkurencją na rynku. Przedsiębiorstwa materiałów budowlanych domowych muszą zachować czujność w celu poprawy jakości usług, a na produkty w celu zaspokojenia potrzeb konsumentów, więc może z niezmiennymi zmianami.


Para:Doświadczenie użytkowników mebli outdoorowych Następny:W ewolucyjnej ewolucyjnej | Raport z trendów w meblach z targów w Mediolanie