Chiny to spawanie prognoza rozwoju technologii Stud

- Jul 30, 2018-

Trend, jeden

O kontroli obecny, niektóre zaawansowane strategie zostały zastosowane do systemu kontroli, technologia fuzzy kontrola i sztuczna inteligencja technologia falownika maszyny do spawania. Rozwoju komputerów doprowadziło również do rozwoju technologii falownika. Skorzystaj z szybkiego moc obliczeniową i dużą ilość pamięci komputera. Wdrożenie metod kontroli i wyświetlanie funkcji, które można zaimplementować niektóre komputery. To z pewnością będzie promować rozwój stud spawania maszyny. W związku z tym rozwój ma funkcję automatycznego - tylko metody spawania, Średnica sworznia, materiału spawania może zapewnić najlepsze parametry procesu spawania. Za pomocą spawania, spawania rekordu danych jest zebrane i wprowadzania energii i pokrewnych parametrów może być automatycznie dostosowywana do stabilizacji jakości spawania. W związku z tym adaptacyjne falownika moc stud Zgrzewarka pojawi się.


Trend dwa

Opracowany spółdzielni spawania maszyny z ćwiekami o dużej średnicy (M25 i wyżej) aby zapewnić powtarzalność jakości bez wpływu średnicy i spawania pozycji podczas spawania do rosnących potrzeb przemysłu budowlanego.


Trend trzy

Jak zastosowanie spawania w sektorze przemysłowym w dalszym ciągu rozwijać, rozwoju różnych rodzajów śrub do spawarki i centra obróbcze będzie nadal rosnąć.


Trend cztery

Krótki cykl ciągnione łukowego spawania jest obiecująca technika spawania, ponieważ istnieją dwa tryby spawania podczas spawania:

Pierwszy formowania zewnętrznych formularza ma wymagania, chronione przez Ceramiczne pierścienie

Po drugie: W trybie ochrony gazu, gaz zawiera: 18% CO2, 82% Ar, mieszaniną dwóch gazów, spawania efekt jest ten sam kolor i wygląd jest piękne.

Krótki czas spawania wymaga porcelany pierścień lub gazu ochrony. Jednak tej technologii spawania wymaga stosunkowo wysoka precyzja do spawania qiang. W chwili obecnej stud krajowych łuku typ maszyny do spawania nie wprowadzenie tej technologii, i ten spawania technologii spawania ślimak średnica kolumny jest ograniczony do mniej niż 12mm. To sprawia, że niemożliwe, aby użyć automatycznego spawania technologii w niektórych gałęziach przemysłu.

W chwili obecnej stud spawania maszyny fabryki oraz instytuty badawcze za granicą prowadzą badania na zasilaczu i przetwarzać urządzeń spawalniczych krótko-rdzeniowa sworznia M20.

Źródło zasilania falownika z systemu monitorowania i adaptacyjne, stud napęd elektryczny upuść spawania qiang (głowica spawalnicza) do stadniny czas zrzutu, regulowana prędkość i ochrony argon spawanie Metoda.

Na tym etapie średnica sworznia spawane została rozszerzona do 30 mm, i wprowadzenie na rynek zestaw spawalniczy przyniesie znaczne korzyści odpowiednich sektorów przemysłowych.


Para:Guangdong rozpoczął tworzenie zielonych przedsiębiorstw, zarządzanie środowiskiem stało się tematem Następny:Harmonogram wystawy mebli w domu i za granicą w 2018 roku