Chińskie meble z tym, czego się dowiedzieli W Mediolanie?

- Apr 18, 2017-

Krajowy przemysł meblarski na specjalnym etapie historycznym - "rozwój produktów meblowych", co roku pojawiają się nowe produkty bez końca. W chwili obecnej jest powszechnie stosowany w krajowych przedsiębiorstwach meblarskich do opracowywania nowych produktów przez pół roku, aby zagrać próbkę, natychmiast zmienić produkcję, a niektóre nawet bezpośrednio do pracy nadgodziny próbek na wystawie, różne nie osiągają wyznaczonej pozycji. Faza reologiczna, ponieważ nie może zagwarantować podobnych produktów będzie druga wystawa, nie ma gwarancji, że produkt może uzyskać większy udział w rynku, większość przedsiębiorstw produkty szybko zmieniają się w fazie reologicznej.

Patrząc na pokaz milanowy, możemy nie być w stanie zrozumieć rozwiniętych gospodarek reprezentowanych przez włoskie przedsiębiorstwa w celu opracowania nowych produktów muszą trwać trzy lata, pojawiły się nowe ogłoszenie jest "projekt" w projekcie, a mianowicie wczesnym etapie badań projektowych Metadesign (znany jako przyszły projekt). Czy jest pierwszym jasnym odbiorcą, kim jest? Jakie są wymagania? Co zostało spełnione? Co jest puste? Twoja firma może przekroczyć konkurencję? Po prostu wygrać segment rynku? A potem szczegóły, ulepszanie i zminimalizowanie potencjalnego ryzyka, nawet jeśli chodzi o testy beta, aby zapewnić, że produkty rynkowe są doskonałe i skuteczne. Krótko mówiąc, czas spędzamy w tandemie, a często nie mamy takiej świadomości i cierpliwości, staramy się "osiągnąć jedno tempo wyznaczonej pozycji".

Chiny staną się światowymi ośrodkami innego

S s musi wygrać z przekonaniem kulturalnym

Mediolan powrót, oświecenie pokazuje 3, ostrogi ma na myśli. Chiny były Organizacji Narodów Zjednoczonych uznane dziewięciu projekt 3-shenzhen, Szanghaj, Pekin, ale szorstka rzeczywistość jest tendencja projektowa jest nadal w zachodniej części świata. Historian zupa więcej niż jeden raz powiedział, że "wszystkie pytania, odpowiedź na własne Chiny", to pokazuje, wzrost Chin musi polegać na własnym systemie, kulturowy pewność siebie jest konieczne.


Rozwój chińskiego wzornictwa meblarskiego, a nie tylko na poziomie projektowania komercyjnego na zachodzie, z którego można się uczyć, od systemu teorii projektowania, systemu edukacji, kulturalnego systemu budownictwa okrągłego, promocji. Ponad 30 lat reform i otwarcia, nasze pokolenie ma odwrócić tę tendencję, niech Chiny stają się światowymi innowacjami w projektowaniu i wyższym gruncie.

Jak Chiny nr 1 innowacji projektowych - Shenzhen Międzynarodowe Targi Meblowe, największe w branży przemysłu stowarzyszenie Chin - stowarzyszenie przemysłu meblarskiego w Shenzhen, przemysł meblowy w Chinach pierwsze instytucje badawcze - Shenzhen Furniture LTD., Shenzhen siły jest gotów zawsze stać w czołówce Reforma i otwarcie, ojczyzna w "przewodnikach projektowych i kierownictwie, ciągłe innowacje" jako nasza misja, doprowadziły do chińskiego przemysłu meblarskiego reengineering centrum na świecie.


Milan wrócił z długą drogą, a wzrost Chin, daleko, oczekując, aby więcej ludzi dołączyć się do nich, aby stworzyć z nami!


Para:Zalety mebli ze stali nierdzewnej Następny:Nr