Chińczyk Styl Sitting Room Sofa Stawia Common Sense

- Jun 17, 2017-

Najważniejszą rzeczą w naszym domu jest dekorowanie przestrzeni na sali, ponieważ traktują ludzi, rodziny są w salonie, przedmioty w salonie, które wiele osób często nie są zbyt dobrze rozumiane, słuchajcie fabryki sofa w małym makijażu chengdu sen Dziś razem, interpretacja przedmiotów umieszczonych na salonie, może zrobić fortunę jest trudne.

Sofa polega na ścianie

Sofa to większy mebel w salonie, jego ustawienie bardzo wpływa na nasze życie. Sofa musi być umieszczona na ścianie, moralne z tego "zakotwiczenia" w feng shui, wyjaśnić w życiu jest pomoc, jeśli w połączeniu z obrazem pięknego malarstwa krajobrazu, tym lepiej, kariery wody wiatr wody, rodziny szczęśliwy i zdrowe!

Unikaj ciężkiej pracy

Jeśli drzwi wejściowe i balkon są słuszne, w geomantycznych "hali hallowej" może sprawić, że bogactwo domu przebiegnie bezpośrednio, typowy projekt nieszczelności. Możemy zaprojektować przegrodę lub ganek.

W salonie znajduje się zielona roślina

Dom, że nowe ubrania buduje będzie w zasadzie umieścić niektóre rośliny zielone oprócz formaldehydu, zielona roślina jest w geomantic wstąpić w międzyczasie może być w rzeczywistości maskotka, zwykle nadaje się do salonu umieścić liście grube zielone rośliny, może przynieść swoją rodzinę więcej Wygodne życie, takie jak szczęśliwy bambus, bogate drzewo.

Unikaj górnej krawędzi belki

"Beam coping" to tabu dekoracyjna, zwłaszcza w salonie, ponieważ wiązka może tłumić fortunę, wpływać bezpośrednio na zdrowie fizyczne i psychiczne rodziny, przestrzeń krajobrazu domowego. Jeśli w salonie znajduje się belka, nie wolno umieszczać sofy w salonie pod belką. Możemy zakrywać belki z dekoracją sufitu podczas dekoracji.

5, pokój dzienny stawia bowl ryb

Fish zbiornika na feng shui jest bardzo pomyślne obiekty, zamożny bogactwo, blok jest wykorzystanie, umieścić w salonie jest najbardziej odpowiedni, ważne jest, aby pamiętać, nie wprowadza się tak jak poniżej, również nie umieścić z powrotem Z salonu sofa i inne miejsca. Ważne jest, aby pamiętać, że zbiornik ryb powinien być dobrany w zależności od wielkości salonu.

To jest wprowadzenie wiedzy o przedmiotach salonu umieszczone, nadzieja domu musisz być świadomy tej sytuacji, aby uniknąć, upewnij się, że finanse toczenia!


Para:Konserwacja domów letnich, jak zapobiegać szorstkim meblami jakościowymi, aby być chorym Następny:Branding jest ostateczną formą ewolucji efektywności przemysłu