Zużycie uaktualnienia konieczności uaktualniania przemysł rozwiązać trzy główne ból punktów po sprzedaży usługi jest w formie

- Oct 13, 2017-

W chwili obecnej meble produkty mają jeszcze nie zostały uwzględnione w krajowych obowiązkowego "trzy pakiety" produktu katalog, implementacja operatorów i konsumentów zgodził się przez okres "trzy pakiety", który również sprawia, że meble konsumpcji niektórych nieostrych obszarach. Do mebli czy pakiet może być zwrócony i innych problemów, wiele firm nie wyraźnego poinformowania, który też niech trzy pakiety zaangażowania w formie zobowiązania.


Dla produktu problem bez zwłoki konserwacji nie jest terminowe, czyli dużo konsumenci Tuca. Wiele dużych elementów mebli, po krótkim okresie czasu będzie znaleźć zastosowanie pękanie, farby off, zapach, itp., konsumenci wymagają obsługi biznesu, operatorów nie tylko zrobić naprawy nie terminowe, ale do "niewłaściwego użytkowania" i innych wymówek nie chciał zmienić, do naprawy usługi.


W centrum handlowym podmiotom zmienić, usunąć gabinetu, zamykać w dół, itp., konsumenci są trudne do korzystania z usługi po sprzedaży, który jest poważny serwis poza zasięgiem. Centra handlowe duże meble wartości konsumentów wysokiej wiarygodności i dobra postawa, zdecydować się na zakup mebli w takich centrach handlowych. Ale konsumenta zapytał mall podejmować odpowiedzialność za utrzymanie, centra handlowe są krętactwo, odmówił świadczenia usług serwisowych, co prowadzi do konsumentów, uszkodzenia uzasadnione prawa i interesy konsumentów.


Meble na zamówienie ogólnej pułapki więcej


Pierwszy, problemów związanych z jakością produktu. Po zakończeniu instalacji produktu, konsumenci często ze względu na materiał meble, niestandardowy rozmiar, kolor produktu (kolor) i innych problemów niezadowolenia i skarg, wielu z nich dla niektórych zysk dla zysku i nieautoryzowane zamiennik z tanich materiałów wprowadzać w błąd konsumentów. Po drugie, użycie słaba komunikacja problemy. Większość konsumentów nie rozumiem proces projektowania niestandardowych mebli, projektanci, aby osiągnąć możliwie jak najszybciej zeby ślepo spełniają konsumenta, tak długo, jak prosić o dużych opakowaniach przeznaczonych dla konsumenta, łatwe do podejmowania zobowiązań, braku rozsądnych komunikacji i porad, tak, że produkt jest wprowadzane do użytku, po problem został narzekali. Po trzecie serwis posprzedażny jest nie na miejscu. Meble na zamówienie instalacji, po problemy z jakością, firm są często dostosowywane tylko ze względu na rekolekcje. Takie jak serwis posprzedażny często prowadzić do niezadowolenia konsumentów, istotne skargi obfitują.


Z konsumentem samoobrony świadomość ciągłej poprawy wymagania dotyczące produktów meble nie jest po prostu pobyt w jakości proste problemy, ale meble firmy z pre-sprzedaży do sprzedaży po umieścić zestaw łańcucha zbytu do przodu bardziej rygorystyczne wymagania, przemysł liderów powinien dalszej poprawy ich poziomu i dążyć do tworzenia zestaw zintegrowanych konsumentów meble rozwiązań.


Para:Mistrzowie Akademii Zebrani W Kwietniu W listopadzie Aby Projektować Rozwoju Miasta Następny:Materiały budowlane o październiku cięcia cen surowców przemysłu produkcji rakieta