Przytulny Chunky Knit Chair to gigantyczne tkane siedzisko, w którym wygodnie można wsiąść

- Nov 11, 2017-

Londyńska projektantka Veega Tankun z Veega Design tworzy przytulne i nowoczesne kreacje dzianinowe. Z myślą o artystycznych wnętrzach, absolwent University of Brighton projektuje jedyne w swoim rodzaju oprawy oświetleniowe i wyjątkowe meble. Jej najnowszym projektem jest niezwykłe, ponadgabarytowe krzesło z dzianiny.


Przypominający pojedynczy, gigantyczny kawałek przędzy, wykonany na zamówienie kawałek składa się z skręconych rurek skrupulatnie splecionych przez Tankun. Wiązane razem w podobny do warkocza wzór, przewleczone przez drewnianą ramę i utrzymywane w miejscu za pomocą żółtego sznurka ("detale ważne", wyjaśnia Veega), rury zawierają wygodne i zaskakująco mocne siedzisko. I, wydany w uderzającym niebieskim odcieniu, kawałek oświadczenie dodaje pop kolor do każdego pokoju.


Utwór jest częścią linii Crafting Comfort firmy Veega Design, nowoczesnej serii jasnego i graficznego dzianinowego wystroju domu i akcesoriów, które stanowią wyzwanie odwiecznego podejścia do sztuki. Poprzez swoją świeżą i oryginalną estetykę, Crafting Comfort "ma na celu odkrywanie i rozwijanie tradycyjnych technik tekstylnych, o których często zapomina się poprzez stosowanie nietypowych materiałów i przędz w śmiałym i zabawnym designie."

blob.png


blob.png

blob.png

blob.png

dla: mymodernmet.com

Para:Swinging kanapa zapewnia odprężenie w przyrodzie Następny:Surrealistyczne, ponadwymiarowe meble emanują realistyczną energią