Proces produkcji i produkcji mebli niestandardowych

- Aug 24, 2017-

W czasach dostosowywania przestrzeni do mebli, nowo wyremontowane rodziny rozważy zakup mebli niestandardowych, ponieważ niestandardowe meble, w zależności od lokalnych warunków, mogą być "przypadkowe", to tylko dobra jakość, funkcjonalność, dopasowanie kolorów, projektowanie, Szczególnie przydatna jest instalacja, nie tylko dla całego środowiska domowego, ale również dla stworzenia harmonijnej, artystycznej atmosfery, szczególnie dla małych i średnich rozmiarów.

1, lofting

Niezależnie od tego, czy jesteś zwyczajem jest szafa, szafka telewizyjna lub szafka na wino, itp., Zanim produkcja poszczególnych produktów meblowych będzie musiała przejść przez zwolnienie, zanim nauczyciel umieści dobrą próbkę, ale loftowanie jest zwykle używane tylko w kształcie Struktura mebli.


2, materiały wyborcze otwarty materiał

Ogólnie rzecz biorąc, materiały z fabryki mebli są przeprowadzane zgodnie z następującymi kryteriami: po pierwsze struktura materiału drewna jest piękna, umiarkowana, dobra wytrzymałość; A następnie koncentruje się na jakości drewna, usunąć martwy, pęknięty, czarny, pleśń i drzewo Linia podstawowa i inne wady, odzwierciedlając dobry poziom materiału; Po czym jest przygotowany do otwierania materiałów, każdy produkt jest zgodny z rozmiarem rysunków, aby otworzyć dobry materiał, a dobry produkt, aby uzyskać warsztat obróbki drewna zaczął się produkować.

3, stolarstwo

Obróbka drewna jest w rzeczywistości częścią produktu z dobrej obróbki wełny na rysunkach wymaganych przez kształt i rozmiar procesu.

4, farby

Malowanie tego kroku dla efektu mebla, aby efekt jest niezbędny, powierzchnia gładkości, jasność określa piękno mebli. Dobra marka meblowa, przyjazne środowisku produkty w farbach są bardziej surowymi wymaganiami.


5, wyczuwalna tkanina

Krzesło sofowe lub inne produkty, które wymagają wyczuwalnej szmatki, po tym jak farba zacznie odtwarzać szmatkę, proces jest prawdopodobnie cięty szmatką / gąbką - spryskiwacz kleju - wyczuwalna tkanina, przede wszystkim do tkaniny i gąbki są cięte, gąbka Dobra Meble powinny być umieszczone na stosunek powyższych, jest krzywizna krzywizny mielenia, a następnie przymocowane do mebli w porządku, a następnie spryskane klej po tkaniny podniebienia dobrze, sprzączka klamry i klamra kryształ i wkrótce.


6, instalacja i pakowanie

Po zakończeniu wszystkich produktów konieczne jest zainstalowanie niektórych akcesoriów itp., A gotowy produkt jest również gotowy. Opakowania produktów do ochrony produktu są również istotne, na ogół muszą korzystać z dobrych kawałków torebki z perłami mebli, a następnie ponownego wykorzystania papieru do pakowania, a następnie wszystkie taśmy zaplombowane, a następnie zabezpieczenie drewna paznokci.


Szczegółowy proces produkcji


Jak wielu ludzi wybiera na zamówienie meble z płyt, więc na przykład na meblach płytowych można przedstawić szczegółowy proces produkcji.


Proces produkcji mebli z procesu przygotowywania surowców po obróbce drewna, wykończenia farb do opakowania końcowego produktu i wielu innych powiązań i kroków. Złożoność procesu płytowego z projektowaniem produktu, strukturą produktu, materiałami i liniami produkcyjnymi dotyczącymi rodzaju odmiany produktu i wielu innych czynników są ściśle związane z dolną częścią szuflady tylko wtedy, gdy materiał jest otwarty, a do wgłębienia Pustego panelu szafki, przetwarzania pojedynczego panelu będzie więcej niż 20 procedur do wykonania.


Para:Guangdong eksport mebli drewnianych i kwoty zarówno zejście Następny:Dlaczego najlepsze meble wyposażone są w wodną farbę?