Gotowe meble meble VS: Duży PK w czterech obszarach

- Mar 05, 2018-

Teraz meble na zamówienie jest więcej i więcej rodzin wybierze dekoracji, ponieważ niestandardowe według wielkości przestrzeni według lokalnych projektu mebli, meble dla wielu nieregularne wielkości domu ma tę zaletę, Niedopasowane meble.

Jednak w porównaniu do szafy niestandardowe, niestandardowe szafki tej funkcji jest jasne, stałe miejsca na meble, wielu właścicieli niezdecydowany, gdy biorąc pod uwagę: co to jest wybór gotowych mebli lub niestandardowe meble to dlaczego kłopoty, niż jeden niż wiedzieć !

Miejsca na PK

Nieregularne, duża przestrzeń, niestandardowe regały (Regał remont renderingów) mają przewagę; i gotowego urządzenia Szafka składa się regały, duża elastyczność.

Jak wszyscy wiemy, meble na zamówienie jest to, że według różnych przestrzeni, produkty skrojone na miarę meble. Konstrukcja regału, pierwszą rzeczą do rozważenia jest lokalizacja regału. Wiele rodzin będzie domem dla małego pokoju lub rogu przestrzeni w badaniu (badanie wizualizacje dekoracji) (badanie wizualizacje dekoracji). Według projektanta wiele jednostek do domu w Guangzhou nie są kwadratowe, nie wszystkie ściany są prostokątne. Gabinet często wystąpić nieregularne ściany, tym razem, korzystanie z dostosowanego Regał, aby lepiej sprostać tej przestrzeni musi, zwłaszcza niektóre rogu powierzchni pionowych pozycji, niestandardowe Regał, lepszego wykorzystania miejsca.

Dla rodzin z dużych zbiorów lub większe wymagania pamięci masowej pełna ściana studiów lub salon mogą być używane, i cały Regał jest bardziej konfigurowalny. Zwłaszcza poprzez Regał top lub wyższy, szafkach w sam czas niestandardowe slajdów kolei drabiny, można łatwo uzyskać wysokość książki. Ponadto potrzebne jest również dostosowanie aby lepiej spełniać potrzeby osadzonych w regały regały lub podłączony do regały regały.

Jeśli przestrzeń zasady, wymogi kolekcji książek nie jest bardzo wysoka, rozmiar odpowiedni obszar, można użyć gotowego Regał, eliminując potrzebę stosowania niestandardowych szafa czas i trud. Rynku, tam są niektóre połączenie regały na książki, Szafka jednostki o różnych rozmiarach, drzwi szafy, mogą być wykonane w formie jednostki kombinacje regały. Ma to zarówno pewien stopień elastyczności, styl obudowy i efekt dekoracyjny jest również silniejsza niż szafa niestandardowe.

Styl PK

Niestandardowe regały do nowoczesnych, Jane Europy, główne klasycznej; Aby być bardziej spersonalizowane, trzeba wybrać gotowego Regał.

Wiele firm meble na zamówienie na rynku, wybór stylu meble na zamówienie są również coraz więcej. Bardziej powszechne styl obudowy jest nowoczesny, Jane Europy, trzy klasyczne. Nowoczesne, proste szafki, szafa, sam nie mają zbytnio rzeźbione i krzywe, gabinet jest również stosunkowo proste wykończenia. Prosty Europejskiego lub neoklasycystycznym stylu Regał dziedzictwa starszych, z ozdoba rzeźbione, zakrzywione, ale linie mają tendencję do prawa, nowoczesne, biały, perła proszek, kolor drewna jest bardzo powszechne. Klasyczny styl jest głównie litego drewna lub okleina szafy, istnieją puste Chiński styl okienka, ale również dodać elementy architektoniczne, takie jak zachodnim stylu klasycznego. Ponadto, z małych świeże powietrze wieje, francuski, koreański stylu białe szafki w imieniu firmy, z eleganckim duszpasterskie, ale również stopniowo stają się głównego nurtu Regał typu styl. Niestandardowe regały można także poprzez ogólny kształt, zmiany kolorów, tak aby Regał do wielu różnych stylów przestrzeni domu.

Gotowego regały w stylu jest bardziej zróżnicowane, zasadniczo różne style meble sklepów można znaleźć odpowiedni styl Regał produktów i projektowania produktu jest bardziej zróżnicowany, bardziej kreatywnych zmian. Niestandardowe regały i szafy niestandardowe blisko, główna różnica pomiędzy funkcjonalną przestrzeń, dekoracyjne głównie odzwierciedlenie w wyglądzie, a gotowe regały to eklektyczny. Na przykład reporter widział Regał w Jisheng Weibang, szafka, sam jest kształt chmury i "chmury" są puste na półce. Innym przykładem jest Muzeum estetyki przestrzeni Guangzhou, Regał, szafka, sam jest nieregularny kształt, Każda półka regał różnej wielkości, patchwork, którym trudno jest zobaczyć Regał dostosowany styl. Tam jest nieregularny partycję na każdej półce regału w HI życia Hall, która jest bardzo różni się od tradycyjnych Regał. Aby utworzyć miejsce badania bardziej spersonalizowane, odpowiedni Regał gotowych ma większą przewagę.

Nośnej PK

Nośnych i formie Szafka ma nic wspólnego z materiałów i technologii.

Czy to niestandardowe regały lub gotowe regały, przez lata w pełnym rozkwicie książek takich ciężkich przedmiotów, gabinetu na nośne wydajność oraz trwałość jest również obiektem badania. Jednakże nośność regału nie jest związane z czy chcesz dostosować i więcej z materiału produktu, technologii i elementów w pełnym rozkwicie. Na przykład pojemność szafy, sam jest nie, nie musisz martwić się zbytnio o kwestii nośnej Regał.

Większość regały są o średniej gęstości, wysokiej gęstości płyty lub drewna materiałów stałych, zwłaszcza niestandardowych regały, prawie wszystkie z tych materiałów. Litego drewna i wysokiej jakości wyżywienie ogólnie nie trzeba martwić się o problemy nośnych, słabej jakości, niewystarczająca grubość płyty może być spowodowane lat wytłaczania i deformacji. Niektóre laminat Regał może być wolna, aby przenieść, jeśli konstrukcji nośnej nie jest dobry, ale również podatne na Szafka problemy.

Metalowe materiału nośna, lepszą odporność na odkształcenia, nawet cienkie metalowe ramki i panele, może obsługiwać więcej książek. Jednak, głównego nurtu niestandardowy marki rzadko używać metalu jako materiał Regał, ale także iść do jakis stary budynek magazyny materiałów lub Sklepy z narzędziami do poszukiwania niestandardowych. Niektóre można łączyć Szafka gotowego mogą być połączone w metalowy Regał, ale jego ozdobny ogólnie nie jest silna.

Cena PK

Niestandardowe regały oblicza się w metrach kwadratowych; ceny gotowych regały różnią się.

Obecnie głównego nurtu metody niestandardowe meble ceny oblicza się w metrach kwadratowych, niestandardowe regały są nie wyjątku, zgodnie z wybranym materiałem jest różne, takie jak MDF, litego drewna i innych różnych materiałów, Cena metr kwadratowy w górę i w dół, do mają kilka tysięcy dolarów. Ceny drzwi zazwyczaj potrzebują dodatkowych obliczeń. Cena gotowego Regał zmienia się szeroko, z określonego rozmiaru, Regał, materiał, konstrukcja, marki i innych pokrewnych, Tanie regały kilkadziesiąt dolarów mają setki dolarów, Twoja cena do kilku tysięcy, dziesiątki tysięcy. W związku z tym rozważając wybór gotowych Regał lub niestandardowe Regał, można obliczyć cenę obu, wybierz program bardziej korzystne.


Para:Strona główna wyposażenie rozwoju branży wraz z rewolucja technologia powłok Następny:Wielkość wzrostu eksportu Liaoning Benxi meble i wyroby z drewna Enterprise.