Rozwijaj Meble do Ochrony Środowiska, niech Drewniane meble z Niepodległych Państw mają problemy, aby spotkać się z odrodzeniem

- Jul 18, 2017-

W ostatnich latach chiński przemysł meblarski był nękany przez nadmierne zdolności produkcyjne, rosnące surowce i koszty pracy, a także zagraniczne bariery techniczne w handlu. Dane pokazują, że od 2014 r. Do 2016 r. Wartość chińskiego eksportu mebli drewnianych spadła przez trzy kolejne lata. Ningbo jest krajową ważną bazą do eksportu mebli, z blisko 300 firmami eksportującymi meble z drewna. Aby sprostać ciężkiej sytuacji w handlu zagranicznym, nasze miasto aktywnie zachęca przedsiębiorstwa meblarskie do opracowywania mebli przyjaznych dla środowiska, rozwoju gospodarki markowej i jak najszybciej wyjść z dylematu eksportowego.

Aby zwiększyć próg importu produktów z drewna, takich jak Unia Europejska, Stany Zjednoczone, nasz rynek miejski przedsiębiorstwa zajmującego się eksportem mebli drewnianych, najpierw poznaj te nowe normy regulacyjne, jakość i bezpieczeństwo surowców. Jednocześnie wzmocnić kontrolę gotowych produktów w celu zapewnienia, że produkty mogą spełniać odpowiednie wymagania krajów przywozu. W pierwszej połowie tego roku eksport mebli drewnianych w Ningbo był do 100%, co nie było spowodowane wywozem problemów z jakością.

Kiedy inni producenci mebli drewnianych są zadowoleni z przetwarzania etykiet dla zagranicznych marek meblowych, przedsiębiorstwa zajmujące się meblami ningbo, reprezentowane przez alte, zaczęły przyspieszać rozwój niezależnych marek. Już w 2007 r. Ningbo art furniture co., LTD., Wprowadziła własne produkty meblowe marki, a stopniowo w nas, Europie i innych miejscach powołano ponad 30 amerykańskich sal życiowych, służących promowaniu sprzedaży własnych mebli . , Zgodnie z prezesem firmy Zhao Jianquan w ciągu ostatnich 3 lat, nowa sztuka opracowała ponad 200 amerykańskich mebli, amerykański rynek, poświęcony pogłębianiu rynku utrzymał 30-procentowy wzrost w Stanach Zjednoczonych w zeszłym roku. Obecnie całe miasto wyłoniło marzenie jing, kai da, heng jia i inne partie eksportu mebli drewnianych z niezależną marką.

Raz z Pekin, guangdong antyczne kolekcja mebli starej kolekcji mebli starych mebli, poprzez dostosowanie produktu z powrotem do ścieżki wzrostu. W latach osiemdziesiątych firma cixi założyła pierwszą firmę zajmującą się zakupem, naprawą i produkcją imitowanych starych mebli. Gdy firma jest najlepsza, w cixi jest ponad 70 pojemników antyków. Jednak z powodu braku starych zasobów meblowych i zmiany zapotrzebowania na rynek zagraniczny cixi antyczne meble zmuszono do podjęcia drogi transformacji. Po latach zaciekania, dziś cixi drewniane meble zostały opracowane przed Ming Ming i Qing Dynastie meble do różnych mebli życia, meble hotelowe, meble biurowe, styl projektowania jest również ze starego wiatru wiatru, starożytny europejski styl, nowoczesny, duszpasterski, Kreatywnych i różnych zmian stylu. W pierwszej połowie tego roku przywrócono cixi eksport mebli drewnianych.

Według statystyk z biura kontroli i kwarantanny Ningbo wartość eksportu mebli drewnianych w Ningbo była w 2016 roku 410 milionów dolarów, co oznacza wzrost o 5,13% rok do roku, natomiast eksport mebli drewnianych w Chinach spadł o 9,38%. Nasze miasto eksport mebli drewnianych obejmuje meble z drewna litego, meble z desek, drewniane podłogi, rękodzieło drewniane i tak dalej, sprzedaje się do Stanów Zjednoczonych, Australii, Japonii, Niemiec i ponad 130 krajów.


Para:Ceny surowców wyższych, dalszy dom niestandardowy Hot Następny:Przemysł meblowy w Egipcie Zapraszamy do nowej maszyny Nigeria Ban Furniture Import Ban