Meble przyjazne środowisku wykorzystuje rozżarzoną żywicę biologiczną do uzdrawiania samemu Drewno ocalone

- May 15, 2017-

W naturze drzewa mogą uzdrowić się podczas rannych, jednocześnie promując zdrowy wzrost. Zainspirowany tym samym procesem naprawy niemiecka firma projektowa Manufract stworzyła niepowtarzalne meble, które łączą ocalały dąb z żywicami biologicznymi - ten materiał naprawia drewno i tworzy jego ostateczny, solidny kształt.

Przyjazne podejście firmy Manufract do budowy mebli ma wyraźną przewagę estetyczną. Pęknięcia i złamane kawałki dębu są wyróżnione (a nie ukryte) kolorowym wypełniaczem. Rozproszona przez całą formę żywica wychwytuje światło, przypominając mrożoną wodę i migający bursztyn.

Poza efektem wizualnym Manufract oddychał nowym życiem w materiał, który w przeciwnym razie został odrzucony - widzą jego potencjalne wady jako unikalne wyzwania związane z projektem. Jeśli jesteś zainteresowany procesem budowy, sprawdź, jak Mike Warren stworzył podobny stół DIY, używając żywicy w jasnych barwach .

qVKkOH9B9lwdQL6c4KuS_manufract1.jpg

Para:Przedsiębiorstwa z dziedziny mebli na świeżym powietrzu muszą przeprowadzić wymianę: nadać korzyść rynkową Następny:W marcu było 7314 milionów sprzedaży domów w Chinach