Przemysł meblowy w Egipcie Zapraszamy do nowej maszyny Nigeria Ban Furniture Import Ban

- Jul 17, 2017-

Minister ds. Handlu i przemysłu w Egipcie, Tariq Kabil, ogłosił, że Nigeria wreszcie zgodziła się na anulowanie zakazu importu mebli egipskich, dzięki różnym wysiłkom, zgodnie z gazetą Daily News z Egiptu. 19 czerwca Nigeria będzie włączona do zakazu Import towarów (25), eksport mebli w Egipcie ma negatywny wpływ. Nigeria ma populację 180 milionów, jedną z największych gospodarek Afryki, perspektywy rynkowe są szerokie, apel Ministra Kabila do egipskich producentów mebli i eksporterów, aby użyć Nigerii do zniesienia zakazu sprzyjającej możliwości zwiększenia eksportu do nie-mebli.


Meble są głównymi produktami eksportowymi Egiptu, dane dotyczące eksportu mebli w Egipcie pokazują, że 2017 rok temu 4 miesiące eksport mebli w Egipcie osiągnął 107 milionów dolarów. Egipt buduje miasto mebli w północnym mieście Damietta, zajmujące powierzchnię 331 hektarów, tworząc 25 000 bezpośrednich miejsc pracy i 40 000 pośrednich miejsc pracy.


Para:Rozwijaj Meble do Ochrony Środowiska, niech Drewniane meble z Niepodległych Państw mają problemy, aby spotkać się z odrodzeniem Następny:Jak Zapobiec Tempered Glass Blew