Ochrony Środowiska Meble Papierowe Wiodący Dom New Wave

- May 09, 2017-

Materiałem powszechnie używanym jest papier falistą, papier i opakowanie różnicy w opakowaniach jednostkowych jest w dziedzinie logistyki, powierzchnia papieru siarczanowego, po prostu wybrała najlepszy materiał, samą wytrzymałą nośność, a dzięki konstrukcji może osiągnąć większe obciążenie.

Większość z tych mebli są importowane papieru, wodoodporny jest dobra, może wodoodporna i więcej niż pięć minut, więc jest łatwa do czyszczenia, wystarczy płukać mokrą szmatką.

W porównaniu do tradycyjnych mebli, meble z papieru koszt nie jest niski, ale w stosunku do marki, projekt tradycyjnych mebli, koszt niektórych zwykłych mebli papierowych lub niższych, cena jest znacznie niższa.

Być może ktoś będzie miał wątpliwości co do nośności mebli papierowych, to obecne półfabrykaty łożyskowe mogą sięgać 50 kilogramów, prawdziwy test, stały się mężczyzną ważącym ponad 80 kilogramów powyżej i nie szkody.

Więc meble papierowe, gdy półka nie ma problemu.

Meble papierowe są składane, proces składania można osiągnąć poprzez dostosowanie kierunku siły do większego efektu.

Ponieważ papier z drewna, papierowe meble ochrony środowiska odbijają się od miejsca?

Przede wszystkim, papier można realizować poprzez konstrukcję i tradycyjną funkcję łożyska mebli, a ciężar tylko 20% do 30% tradycyjnych mebli;

15 do 17 i papieru można poddać recyklingowi, mogą być poddane recyklingowi, co ma zaoszczędzić zasoby naturalne.

W przemyśle meblarskim meble są uzależnione od zasobów jest jedną z ważnych branż, przemysł meblarski w oszczędzaniu zasobów ekonomiczny rozwój całej gospodarki domowej gospodarki ma duże znaczenie.

W rzeczywistości przemysł meblarski w oszczędzaniu zasobów dokonał pewnego przełomu.

Recykling to bardzo kreatywna koncepcja projektowania domów zielonych, zwracająca uwagę na zrównoważony rozwój.

Timg.jpg

Para:Projektant Rośnie Drzew Jako Artystyczne Meble Straight Z Ziemi Następny:Jakie certyfikacyjne przedsiębiorstwa meblowe muszą zrobić?