Eksperci wyjaśniają zakup mebli ogrodowych

- Feb 27, 2018-

Istnieją trzy główne rodzaje drewnianych mebli, jeden to meble z litego drewna, jeden to drewniane meble panelowe, jeden to meble z litego drewna i płyty drewnopochodnej, dwa ostatnie powszechnie znane jako meble z blachy.

Meble z litego drewna, wysokie ceny, ale nie zawierają formaldehydu, są bardziej przyjazne dla środowiska. Talerze tanie, ale zawiera formaldehyd i inne szkodliwe substancje.

Zawartość formaldehydu, o ile standardowy asortyment jest zakwalifikowany. Poleć zakup mebli, sprzedawca, aby dostarczyć raport z inspekcji mebli o kwalifikacjach.

2, sofa musi mieć raport z inspekcji

Skórzana sofa w przetwarzaniu, jeśli nie będziesz dobrze obsługiwał, będzie miał smak skóry, powierzchnia skórzana jest łatwa do złamania, ale może również zawierać formaldehyd. Tkanina sofa tkaniny jest również podatna na nadmierne formaldehydu, kanapa w wyborze należy zwrócić uwagę, aby sprawdzić, czy istnieje raport z testu zgodności. Jeśli martwisz się o szkodliwe substancje, opcjonalna sofa z litego drewna.

3, kolor mebli może być problemy z jakością

Ten sam problem nadal występuje wiele razy, wskazując, że w tej samej partii produktów wykorzystujących ten sam proces i surowce mogą występować problemy z jakością. Proponuję negocjować z producentem, aby zwrócić, lub uzyskać dział kontroli jakości produktu, tak aby druga strona poniosła koszty testowania.

Wykwalifikowane białe przebarwienia mebli nie są oczywiste, przynajmniej w celu zapewnienia braku zmiany koloru w ciągu roku. Jeśli meble kupione wkrótce po kolorze i przebarwienia są oczywiste, takie meble prawdopodobnie będą miały problemy z jakością.

4, smak mebli niekoniecznie jest nadmiernym formaldehydem

Powinno to zostać wykryte przed udzieleniem odpowiedzi. Niektórzy konsumenci kupują meble przez długi czas lub mają smak, ponieważ formaldehyd jest powolnym uwalnianiem takich substancji, jeśli zawartość formaldehydu w meblach przekroczyła, łatwo jest uzyskać długotrwały zapach. Oczywiście smak mebli niekoniecznie jest winą mebli. Ponieważ taka sytuacja może nie być gustem samych mebli, takich jak powierzchnia mieszkania jest mała, umieszczona zbyt wiele mebli.

5, meble nie są równe specyfikacji nie powiodło się

Proponuję najpierw skonsultować się z firmą, aby sprawdzić, czy możesz wrócić.

Przez testowanie w celu zabezpieczenia wyższych kosztów, takich jak wykrywanie zawartości formaldehydu w meblach jest zwykle 500 juanów. Prawdopodobnie uszkodzimy płytę meblową, płyta zostanie rozpuszczona, a następnie przetestowana, co wpłynie również na użytkowanie mebli.

Zalecane, gdy konsumenci kupują meble, wybierają renomowane firmy i znane marki. W tym samym czasie musimy poprosić o instrukcje dotyczące mebli. Bez instrukcji mebli po raz pierwszy zidentyfikowaliśmy jako produkty niewykwalifikowane.

Kiedy konsumenci kupują meble na zamówienie, muszą także podpisać dobry kontrakt.


Para:Wielkość wzrostu eksportu Liaoning Benxi meble i wyroby z drewna Enterprise. Następny:Najbardziej rygorystyczne działanie w zakresie ochrony środowiska, wymuszone na firmach z branży meblarskiej po cichu