Inspekcja fabryczna jest fundacją firm meblarskich

- Jun 22, 2019-

W ramach systemu zarządzania jakością inspekcja fabryczna produktów meblowych przejdzie pozytywną kontrolę, a produkty wejdą bezpośrednio na rynek. Dlatego wszystkie przedsiębiorstwa meblarskie powinny zwracać wystarczającą uwagę. Ta kwestia jest taka sama jak poprzednia sala słuchowa, połączona z rocznym raportem o jakości z 2018 r., Który przedstawia punkty ryzyka jakości kilku kategorii mebli, a ponadto prowadzi przedsiębiorstwa meblarskie do przeprowadzenia inspekcji w fabryce.

W przypadku mebli metalowych, chociaż liczba przedsiębiorstw produkujących takie meble jest stosunkowo niewielka, istnieje wiele rodzajów produktów i związane z nimi standardy produktów. Dlatego też przedsiębiorstwa produkcyjne muszą być wysokie, a przedsiębiorstwa powinny znać różne standardy. Według statystyk produkty biurkowe i krzesełkowe są głównie odzwierciedlone w niepokrytym rozmiarze otworu, koniec metalowej rury nie jest uszczelniony, a stabilność krzesła jest niska; łóżko w mieszkaniu odzwierciedla się głównie w wielkości poręczy, wielkość drabiny nie spełnia standardowych wymagań i wytrzymałości powierzchni łóżka; krzesło biurowe Głównie odzwierciedlenie w niezadowalającej trwałości kółek; szafka na akta jest odzwierciedlona głównie w teście wytrzymałości wspornika półki, próbie wytrzymałości członu pchająco-ciągnącego i próbie pionowego obciążenia statycznego drzwi przesuwnych.

Wiele zjawisk, które nie spełniają standardowych wymagań, można uniknąć, zanim meble opuszczą fabrykę.


Para:Rachunki zagraniczne rynku mebli zewnętrznych dla większej proporcji. Przyszłość chińskiego rynku jest jeszcze większa! Następny:Współpracują z firmami produkującymi powłoki w celu promowania przyjaznych dla środowiska powłok wodorozcieńczalnych