Pięć rodzajów metody odkażania do czyszczenia

- Dec 11, 2017-

Niedawno sporo czytelników konsultuje się z reporterem cany jakościowego sposobu czyszczenia mebli, powiedzieli, że meble z drewna są używane długo, aby uniknąć ich zabrudzenia, i jest to marnotrawstwo, a szkoda, że ​​stracił, ale zwykły sposób na czyszczenie i niezbyt łatwy Reporter, który konsultuje się z ekspertami w branży, oferuje czytelnikowi wiele różnych metod czyszczenia.
Dekontaminacja mydła
W rzeczywistości czyszczenie mebli z rattanu nie jest skomplikowaną sprawą, a mydło to najlepszy środek czyszczący. Możesz przeciąć włosie pędzla o połowę na małą szczotkę i użyć ich do usunięcia brudu z mebli. Trzcina sprawia, że ​​meble wysychają jeden dzień po dniu lub dwóch dniach po dwóch dniach przed użyciem.
Metoda odkażania herbaty
Meble, które zostały pomalowane, są poplamione kurzem, można użyć gazy do zawilgocenia mokrych pozostałości herbaty, by wytrzeć, lub użyć zimnej herbaty do szorowania, czynią meble wyjątkowo jasnymi, czystymi i jasnymi.
Odkażanie mleka
Użyj czystej szmatki do namoczenia mleka, które nie może być wypite po wygaśnięciu, następnie wytrzyj stolik i tak dalej na drewnianych meblach z ścierką, więc usuń efekt zabrudzenia jest bardzo dobry, na koniec użyj czystej wody do ponownego przetarcia.
Dekontaminacja cytryny
Jeśli drewniane meble mają zostać spalone przez zapałki, możesz wytrzeć pół cytryny, a następnie wytrzeć miękką ściereczką nasączoną gorącą wodą. W końcu sucha miękka ściereczka zostanie szybko wytarta i wypolerowana, a następnie oryginał zostanie przywrócony.
Odkażanie białego wosku
Pocieraj powierzchnię mebli równymi ilościami białego wosku i gorącej wody, a następnie wytrzyj miękką szmatką.
Dekontaminacja solanki
Czas porastania mebli rattanowych jest długi, wpływa nie tylko na wygląd, ale także na bardzo niehigieniczne, ale nie można użyć zwykłego szorowania, aby nie uszkodzić laski. Najlepszą metodą jest użycie solanki do szorowania, nie tylko może odkażać, nadal może sprawić, że trzciny będą miękkie i bogate w elastyczność. Ponadto, piwo, pasta do zębów i tak dalej mają efekt czyszczenia.

Para:Jakie są główne czynniki związane z zakupem mebli na świeżym powietrzu? Następny:Utrzymanie mebli na świeżym powietrzu z Honly Helper