Meble składane ma ogromną obecność w regionie Azji i Pacyfiku

- Jul 10, 2017-

Wraz z przyspieszeniem procesu urbanizacji, wzrostu liczby mieszkań, mniejszej przestrzeni życiowej i innych powodów rośnie zapotrzebowanie na mniejsze i przenośne meble. Wśród nich, meble składane są nie tylko uniwersalne, ale również oszczędzają przestrzeń, stała się jedną z najlepszych alternatyw dla tradycyjnych mebli, perspektywa rynkowa jest szeroka.

Allied Research Market opublikował niedawno raport "2014-2022 globalnej analizy rynku mebli składanych i prognozy przemysłu", w 2022 r. Światowy rynek produkcji mebli składanych osiągnie poziom 13 miliardów dolarów, roczna stopa wzrostu ropy naftowej 2016-2022 wynosząca 6,8%.


Od popytu na rynku, region Azji i Pacyfiku zajmuje największy udział w rynku, a następnie w Europie. Region Azji i Pacyfiku przyspiesza proces urbanizacji, skuteczne wykorzystanie ograniczonej przestrzeni zwiększonego zapotrzebowania, małych jednostek i innych mieszkań, co w znacznym stopniu przyczyniło się do szybkiego wzrostu popytu na składane meble.


Na rynku europejskim, oprócz rozwoju miast, kreatywność ma promować składane meble w Europie, powody dla popularnych. Taki mały stolik, który może być rozciągnięty na stół, obraca się o 90 stopni, a mechanizm hydrauliczny staje się dużym łóżkiem ścian itd.


Meble składane są obecnie stosowane głównie w mieszkaniu, a nie w celach komercyjnych; Najbardziej popularnym rodzajem produktu jest sofa, co odpowiada łącznemu przychodowi 3/5 składanych mebli; Według Allied Market Research przewiduje, że najszybciej rosnącym zapotrzebowaniem na produkt jest Folding bed, najwyższa roczna stopa wzrostu mieszanek; W najbliższej przyszłości będzie bardziej popularna innowacyjna konstrukcja mebli, np. Łóżko Murphy (łóżko ścienne, łóżko dla osób nieuprawnionych, łóżko klapowe)


W chwili obecnej składane meble przez linię i online dwa kanały sprzedaży oraz kanały offline nadal są główną sprzedażą, co stanowi prawie udział w sprzedaży Bacheng. W przyszłości spodziewana jest szybka sprzedaż online mebli składanych w wyniku wygody i poprawy jakości usług (takich jak bezpłatna dostawa, w tym instalacja mebli).


Para:Przemysłowe sprzężenie razem, aby pomóc olejowi z branży meblarskiej w wodzie Następny:Meble brazylijskie z USA w 2017 r. W drugim kwartale obrotowym przychodów w wysokości 114 milionów dolarów amerykańskich