Francuskie najlepsze meble ogrodowe Fermob wprowadzić chiński rynek

- Apr 24, 2017-

24 kwietnia niebieski poranek ogłosił formalne wprowadzenie francuskiej marki mebli outdoorowych Fermob, a przystanek w Pekinie był domem domu pomnika muzeum otworzył pierwszy sklep flagowy Fermob.

Jako marki outdoor produkty Fermob obejmują od ogrodu do restauracji na świeżym powietrzu, salon i dekorację basenów, wystrój i małe przestrzeń "każdy użytkownik Fermob może znaleźć to, czego potrzebują" Fermob Liu Wanyou, dyrektor chińskich agentów, niebieski poranek wskazał W swoim wystąpieniu podczas uroczystości otwarcia.

Bernard, Prezydent Francji Fermob raby "podczas uroczystości otwarcia, podkreśla, że Fermob pomysł łączenia zabawy i wygody życia, a następnie przekształcić go w każdą chwilę tworzenia produktów i wykorzystania produktów.Bernard raby powiedział dziennikarzom, że Fermob sława nie ogranicza się Do Francji stało się ponad 60 państwami na całym świecie w restauracjach, parkach, stadionach itp., W tym w Harvard University, nowojorskim placu Times, parku Bryant, restauracjach Michelin, Louis vuitton, siedzibie firmy Nike w Pekinie itp.

Więc pytanie pochodzi, Fermob dokładnie, jakie funkcje mogą przyciągnąć tylu markowych marek, aby z niego korzystać?

"Największą cechą charakterystyczną jest jego barwny kolor wzbogacania" prawie wszystkie postrzegane produkty Fermob tak odpowiedź. Reporter rozumie, ponieważ ograniczone przez technologię koloru, początkowo dziedziniec używany w kolorze mebli pozostaje tylko na białym i zielonym. Stworzyć koper włoski, pomarańczowy żółty, kolor wanilii, zdobył dużą liczbę konsumentów. Poziom technologii rozwoju do dziś, Fermob wspomniał na nowy poziom, nie tylko może podnieść 24 rodzajów kolorów, a chropowatość powierzchni i Siła jest światowym liderem.

Oprócz koloru, Fermob to także światowa technologia. Jedno zabrać "farbę" na ten link, aby opracować linię lakierniczą Fermob o długości 480 m, chroniąc ją, osuszyć przed spryskiwaniem powłok proszkowych UV, aż kanał kanału pieczenia może 24 godziny bez przerywania I może zrealizować szybkie zastąpienie całej linii produkcyjnej. Warto wspomnieć, że Fermob 15 sekund tylko 6 minut na zmianę koloru, jest to obecnie najszybsza technologia na świecie.

Mówi się, że Fermob na urządzeniach przemysłowych rocznie inwestycje są do kilkudziesięciu milionów euro.

2.jpg

1.jpg


Para:Wzrost udziału w rynku Cantona w handlu pod znakiem towarowym w obszarze Następny:Rynek Reversed Transmission Enterprise przywiązuje dużą wagę do pierwotnego projektu