Full House dostosowywania i zysk energii wiatru

- Oct 31, 2017-

Istnieje wiele osób w społeczeństwie, którzy lubią krzyczeć slogany i zrobić piękne słowa. Oczywiście wielu z nich wykonaj wiatr.

 

Co to jest slogan tzw custom ful teraz?

 

"One-stop zakupy, aby spełnić indywidualne potrzeby, jednolitego stylu, racjonalne wykorzystanie przestrzeni... "

 

Co można przenieść, że konsument, powiedzmy co słowa, czy mogą lub nie naprawdę można zrobić, cheat do powiedzenia ponownie.

 

Tak projektować meble, nawet konsumenta, który nie wie nic o meble, myślę, że naprawdę tak, przejdź do kompleksowej, Zapisz kłopoty; Po prostu personalizować go i myślę, że może być inaczej niż wszyscy.

 

Tak dostosowanie cały dom jest ludzi, którzy korzystać z wiatrem i zysku i używać niestandardowych cały dom jako slogan chwycić zamówienie meble, ale prawda?

 

Lub fulla niestandardowe mówiąc: "... Full house dostosowanie nie jest proste połączenie produktów, ale kopać głęboko w potrzeby konsumentów, za pośrednictwem spersonalizowanych usług, do realizacji maksymalne wykorzystanie przestrzeni i tworzenia prywatnych wysokiej klasy przestrzeni życiowej.

 

Nie wiedząc, co bieżący biznes meble na zamówienie tzw cały dom, kilka można zrobić takie unsimple serwis - tworzenie prywatnych wysokiej klasy przestrzeni życiowej.

 

Po pierwsze ile konsumenci muszą prywatnych, wysokiej jakości przestrzeni życiowej? Co to jest procent rynku, który jest naprawdę wysokiej klasy? Dzisiejsze meble na rynku w Chinach, w obliczu ludzi w 1980 i 1990, ile pieniędzy mają płacić za prywatne wysokiej klasy przestrzeni życiowej po płacenia wysokiej ceny?

Dać rodzinie do projektowania mebli oddzielnie, zrobić indywiduacji, nadal mieć unified stylu, ewentualnie? Ile to kosztuje? I można zrobić obecny poziom projektantów?

Czy to nie jest sztuczka?

 

Po drugie co to jest wysokiej klasy przestrzeni życiowej? Różni ludzie mają różne wymagania, niektórzy ludzie chcą być żywy; Niektórzy ludzie wolą samotności i ciszy. Niektórzy ludzie lubią czytać; Niektórzy ludzie lubią grać w gry wideo i oglądać TV... Ponadto, najbardziej ludzie, nawet nie wiem, co wysokiej klasy przestrzeni życiowej, nie wiedzą, czego chcą, Projektant, jak możesz wiedzieć?

 

Projektanci mogą tylko projektować dla konsumentów zgodnie z wysokiej klasy przestrzeni życiowej, które rozumieją. Jednak wielu z naszych projektantów wie, co wysokiej klasy przestrzeni życiowej jest?

 

Czy to nie jest sztuczka?

 

Dziś, w związku z tym, tzw cały dom niestandardowe wyszedł z domu, tylko nadziewane z miejsca lub płyty drewniane meble, meble typu deska jest best częściowe nie estetyczne, funkcjonalne wzornictwo, tam jest nie projektu w projekt, nie wspominając już o co jednolitego stylu.

Dostosowanie cały dom jest slogan zamówienia dla zamówienia, aby zabić konsumentów.

 

Ze względu na skomplikowane ceny meble na zamówienie, istnieje pięć sztuk złota, różne akcesoria i inne dodatki, a następnie złożone płyty i drewna cytaty.

 

Istnieją różne sposoby ustalania cen:

--przez powierzchnię rzutu

--Otwórz Centrum prasowe

--Naciśnij urządzenie w obudowie

--zgodnie z oprogramowania

 

Wszelkiego rodzaju fantazyjne sposoby ustalania cen są popping, pozostawiając konsumentów w chmurze dla o wiele więcej niż tradycyjne meble.

Obecnie Chiny poziomie dochodu narodowego, jak również na etapie rozwoju społecznego, domu sofa, stół-krzesło, stolik herbaty, TV ark, łóżko i tak dalej, można dostosować? Jest to konieczne?

 

Co to jest sytuacja na rynku meble za granicą? W Stanach Zjednoczonych meble na zamówienie osiągnął około 2000.

Duże meble przechowywać w biznesowych niestandardowe Stany mniej niż mały sklep i po to także w stałej zmniejsza, niestandardowe jako główna działalność sklepu meble, również jest głównym źródłem zysku, ale niezależnie od dużych, średnich i małych Sklep meblowy, meble na zamówienie jest nie więcej niż 20% (z wyjątkiem tkaniny sofa, to ich kultury, ich tkaniny sofa i zasłony są zwykle wiązana, tak często przez miękkie strój spółka dostarcza niestandardowy współczynnik jest wyższa), w ostatnich latach, ponad 15%.

Chiny na zamówienie meble, jeśli nie zbieżne, spadnie szybciej niż Ameryka, niższe niż w Stanach Zjednoczonych.


Para:Widok na projekt i innowacje tradycyjnych mebli Następny:Nieruchomości Huawei i Dubaj wspólnie tworzą rozwiązania dla inteligentnych domowych rozwiązań aplikacyjnych