Przemysł sprzętu meblowego stopniowo szukać współpracy ze wspólnym rozwojem, wzajemnie korzystnej formy wzoru.

- Jul 26, 2017-

Odlewnia sprzętu meblarskiego w przemyśle nie jest nowym tematem, ale wraz ze wzrostem konkurencji na rynku przemysłowym, produkcja meblowych odlewów nie jest już odpowiednia dla rozwoju branży.

Przedsiębiorstwa produkujące meble metalurgiczne muszą wzmocnić ducha innowacji

Od końca grudnia 2016 r. Po raz pierwszy w kraju podpisano umowę ramową o współpracy strategicznej. Główną treść trójstronnej umowy w sprawie strategii jest to, że trzy strony wykorzystają wzajemne zaufanie jako podstawę współpracy w celu poprawy efektywności i wspólnego rozwoju jako podstawowego celu i interesów, w pełnym stopniu przyczyniają się do zalet trzech stron poprzez integrację Zasobów i uzupełniają się wzajemnie w celu poprawy konkurencyjności i wspólnego rozwoju rynku. Jest to marka wzajemnej współpracy między modelem biznesowym, głównie między zaletami uzgadniania i integracji produktów marki.

Integracja ta odegrała fabrykę marki między korzyściami technicznymi i produkcyjnymi, kanałami lub w kontroli własnej marki, odpowiednikiem trzech marek do sprzedaży tego samego produktu, współpraca jest wciąż stosunkowo surowa. Ta innowacja jest zachęcająca, ale druga część rozwoju i utrzymania jest również bardzo ważna, szczególnie w budowie jednolitego rynku do ciężkiej pracy.

W tym modelu biznesowym koncentracja przemysłu meblarskiego zostanie jeszcze wzmocniona, a mocą kapitałową w branży sprzętu meblarskiego w przyszłości mogą być fuzje i przejęcia w celu osiągnięcia współpracy.

Odpływ fali uderzył firmy meblowe firmy sprzętowe muszą przełamać markę

Przyszły trend jest silną kombinacją, nie wyklucza możliwości wystąpienia większych transakcji fuzji i przejęć. Z obecnej analizy sytuacji ta część pierwszej fali aneksji może pochodzić z trzech typów firm zajmujących się produkcją mebli: pierwszą kategorią jest pilna potrzeba rozszerzenia zdolności produkcyjnych branży meblarskiej. Druga kategoria to jedna kategoria branży meblarskiej. Trzecia kategoria to firmy zajmujące się meblami meblarskimi chcą wejść w nowe pole podziału.

Zgodnie z dziewięciu sieci materiałów budowlanych, aby zrozumieć, w branży sprzętu meblarskiego, aby potrząsnąć fala promocji, przyszłość tych trzech rodzajów mebli przedsiębiorstw sprzęt musi najpierw wyłączyć fala aneksji, rynek domowy w rozmaitych mieszania A sprzeczności będzie również w tym połknięciu Interpretacja innego "spray", może być szorstka, może być piękne zmarszczki.

Przemysłu meblarskiego w procesie tasowania transformacji, nowoczesne zarządzanie meblami zarządzania przedsiębiorstwem w częstych fuzji i reorganizacji modelu biznesowego zostaną wprowadzone do domu, integracja zasobów stała się głównym mebli, sprzętu i innych gospodarstw domowych, aby przełamać Wąskie gardło podstawowych zadań przemysłu.


Para:Maine W Stanach Zjednoczonych, aby zakazać mebli tapicerowanych, aby dodać ognioodporność Następny:Międzynarodowe Targi Targów Shenyang All-Aluminium wyświetlają jasny punkt