Meble w 2016 r. Stały się najwyŜszymi eksportami Rumunii

- Apr 11, 2017-

Według danych finansowych, zgodnie z dziennikiem finansowym, według dziennika finansowego rumuńska rumuńska rumuńska producencja producentów mebli stołu namiotowego powiedziała wczoraj, w 2016 r. Meble Rumunii eksportują blisko 2,2 mld euro, tylko 608 mln euro, nadwyżkę handlową w wysokości 1,6 mld euro, Jedna z nielicznych nadwyżek Rumunii ponad 1 mld euro jednego z produktów eksportowych.


Obecnie rumuński eksport mebli odpowiada odsetkowi całkowitej produkcji wzrósł z 56% w 2008 r. Do 56%. Z tej skali największe przedsiębiorstwa zajmujące się eksportem mebli w Rumunii, zlokalizowane w zbiorniku magazynowania skażonych cyjankiem, rozbłysły w prowincji Aramis Invest, a następnie mara jose w kolumnie Taparo, obydwa przedsiębiorstwa są w posiadaniu rumuńskich przedsiębiorców krajowych, Szwecja Gyllensvaans Ecolor Mobler zajęła trzecie miejsce .


Para:Zapoznaj się z wyprzedzeniem w 2017 Chicago International Outdoor Furniture Następny:Targi meblarskie w Mediolanie W 2017: Nie można przegapić wystawy pięciu największych mebli