Przemysł meblarski Kompleksowe Olej do Wody Zanieczyszczenia środowiska

- Jul 22, 2017-

Wraz z krajem, aby promować modernizacje w przemyśle zielonym, przemysł malarski zapoczątkował tendencję do ropy na wodę. 1 września, Pekin-Tianjin-Hebei po raz pierwszy ujednolicone normy środowiskowe będą egzekwowane, 3000 firm z problemami środowiskowymi, wobec testu przetrwania. Budownictwo, meble i inne pokrewne sektory aktywnie koncentrują się na działaniach "olej na wodę", mając nadzieję na wykorzystanie przemian w przemyśle farb wodnych i przekształcaniu przedsiębiorstw, ale w obliczu wielu nieporozumień.


Ponieważ przemysł powłokowy przez Radę Państwa wydał "Plan Działań w zakresie Kontroli Zanieczyszczenia Powietrza", włączony w dziedzinie kluczowych działań naprawczych, redukcja emisji LZO (lotnych substancji organicznych) stała się priorytetem. Zgodnie z prawem ochrony środowiska, podatku od konsumpcji, Ministerstwo Ochrony Środowiska specjalnego wprowadzenia "" trzynastu "VOCs kompleksowego programu redukcji emisji", utworzenie gorącego dążenia do potencjału VOCs.


W całym pogłębianiu kontroli zanieczyszczeń powietrza miecz VOCs emisji "big" farby, zakres kontroli od farby do dalszego rozwoju przemysłu. Budownictwo, meble, dom i inne powłoki wykorzystują kluczowe branże, aby zwiększyć presję na ochronę środowiska, "olej na wodę" nadchodzący.


Przykładowo do branży meblarskiej wprowadzono szczegółowe zasady. Na przykład, Pekin "przemysłu meblarskiego norm emisji zrzutów powietrza" na przepisy łańcucha produkcji mebli w zakresie właściwości powłok, procesów produkcyjnych i urządzeń i innych procesów produkcyjnych. Ponadto, dzieci w Chinach farby GB "pokój dla dzieci zdobione farbą wodną na bazie drewna" w dniu 1 lipca wdrożenie pokój dla dzieci do korzystania z mebli z drewna zwiększył popyt.


Reporterzy wywiadów, niektórzy praktycy mebli odzwierciedlają koszt technicznej reformy, tak wiele osób odważyło się podjąć "oleju do wody" pierwszy krok. Z jednej strony obawiają się, że cena farby jest wyższa niż farba, zwiększy koszt produkcji; Z drugiej strony, ze względu na brak odniesienia do danych przemysłowych władzy, sprzęt zastępczy, dostosować proces, szkolenia koszty pracy, ale także niektóre małe firmy "Woda" zniechęcił.


W związku z tym, profesjonaliści zwrócili uwagę, że cena farby wodnej jest większa niż farba wodna, ale farba w bezpieczeństwie, konsumpcji środka utwardzającego, podatku od konsumpcji i innych dodatkowych kosztów jest większa niż farba, farba zintegrowane koszty wyższe niż Farba wodna.


Para:Japonia KDDI wraz z USA Projekt Sigma promuje pierwszy japoński serwis Smart Home Następny:Łuk elektryczny