Utrzymanie mebli z drewna Echino: ciężki przy utrzymaniu temperatury i wilgotności

- Dec 20, 2017-

Ostre drewno (afrykańskie drewno zebry) zajmuje się przede wszystkim zmianą wilgotności powietrza, lepszymi meblami w projektowaniu czasu z teleskopową szczeliną, najbardziej oczywistym, jak na przykład na pulpicie powinien być otwór w kształcie koła, zazwyczaj na wiosnę i zimowy festiwal, gdy powietrze w pomieszczeniu jest suche, szczelina powiększy się, a wysoka wilgotność, gdy otwór jest mały, jeżeli nie ma takiej konstrukcji, w połączeniu z zawartością wilgoci w studni do obróbki drewna, wystąpi zjawisko deformacji i pękania.

Utrzymanie mebli wujinmu należy zwrócić uwagę na następujące trzy punkty:

1. Utrzymuj temperaturę i wilgotność powietrza. Nie bądź zbyt zimny ani przegrzany, w przeciwnym razie meble z wujinwood pojawią się w kręgu pęknięć, wpływając na efekt użytkowania.

2. Regularnie czyść kurz z mebli z drewna ujinmu i utrzymuj go w czystości, aby nie dopuścić do przedostania się pyłu do mebli, wpływając w ten sposób na trwałość mebli.

3. Regularna konserwacja warsztatu mebli.


Para:Porady dotyczące konserwacji na zewnątrz komfortowe bambusowe meble rattanowe Następny:Porady dotyczące konserwacji mebli z bambusa rattanowego