Kanały sprzedaży mebli, te nowe poważne zmiany mają miejsce

- Jun 17, 2019-


1. Cały dom

Cały dom odnosi się do tendencji konsumentów mebli do zakupu mebli w jednym przystanku, więc istnieje tendencja do pełnego dostosowania domu lub zakupu całego domu.

Tendencja full house stawia bardzo wysokie wymagania po stronie sprzedaży. Po pierwsze, strona sprzedaży musi być wyposażona w projektantów, aby konsumenci mogli zobaczyć ich przyszłe efekty rozmieszczenia mebli, a nawet miękkie efekty instalacji.

2. Integracja online i offline

Wiele firm zajmujących się wyposażeniem domu łączy modele sprzedaży online i modele sklepów offline, aby konkurować w ostrej konkurencji na rynku.

3. Produkcja płaska i sprzedaż

Tradycyjna sieć produkcji i sprzedaży mebli ma na celu wytwarzanie produktów, a następnie produkcję zgodnie z rysunkami. Produkty są sprzedawane konsumentom za pośrednictwem sklepów samoobsługowych lub autoryzowanych sklepów. Obecnie najbardziej zaawansowanym modelem produkcji i sprzedaży jest to, że projektant generuje renderowanie na komputerze, umożliwiając konsumentowi wybór stylu mebli, a konsument może określić transmisję w czasie rzeczywistym do końca produkcji. Ta płaska produkcja i sprzedaż oszczędzają wiele pośrednich ogniw, co znacznie poprawia wydajność produkcji i efektywność zarządzania.

4. Indywidualizacja niezależnych i silnych marek

Sama marka generuje urok, generuje fanów i generuje siłę nabywczą, która jest magią nowoczesnego marketingu.

W chińskim przemyśle meblarskim nie wszystkie firmy podążają za ich przykładem, a niezależni producenci również są uważani za dużą kategorię. Autor nazywa to personalizacją silnej marki.


Para:Współpracują z firmami produkującymi powłoki w celu promowania przyjaznych dla środowiska powłok wodorozcieńczalnych Następny:Nowy standard dla produktów krajowych, lewych i prawych sof promuje zielone ulepszenia