Rosnący popyt na popularne meble wypoczynkowe Popularny rynek

- Jan 25, 2018-

Właściciele Guangdong pierwotnie mieli tendencję do życia na zewnątrz i spędzania wakacji żeglując poza Rinca, częścią ich codziennej rutyny. W wolnym czasie, mieszkając na swoim podwórku z kwiatami, rozmawiając z przyjaciółmi i pijąc herbatę, zazdrościją także ci, którzy podróżują do Lhasy.

Wraz ze wzrostem poziomu życia ludzi, coraz więcej obywateli oczekuje aktywności rekreacyjnej na świeżym powietrzu. Meble ogrodowe stały się także nieodzownym artykułem gospodarstwa domowego dla wielu rodzin. W rezultacie popularne stały się meble ogrodowe, takie jak wiszące kosze, wiklinowe krzesła, obrotowe krzesła i stojaki na kwiaty. Obecne warunki pogodowe w Lhasie, zakup mebli ogrodowych również może być zbyt wcześnie, w końcu pogoda nie jest tak ciepła, jak sobie wyobrażaliśmy, ale meble ogrodowe z rynku meble Tianhai Pan Wang powiedział dziennikarzom, że do końca marca, meble ogrodowe do sprzedaży i nieźle, ale w ostatnich dniach dzień dobry w interesach. "Teraz każdego dnia sprzedaż mebli ogrodowych może przekroczyć milion w kwietniu z pewnością będzie lepszymi rynkami" - powiedział Wang.

Lhasa franczyzy w branży mebli wypoczynkowych na wolnym powietrzu nie jest zbyt wiele, tylko w meble Mother Hot Road kilka na ulicy. Firma handlowa Lhasa Huangting założyła nawet lokalną tkacką fabrykę rattanu, produkując i sprzedając własne meble. Insiders powiedział, że wraz ze wzrostem popytu, być może więcej w ciągu ostatnich dwóch lat istnieje więcej sprzedaży mebli na świeżym powietrzu, aby służyć społeczeństwu.


Para:Jak można nazwać meble z litego drewna, jak powinno się wyróżniać? Następny:Zdrowie produktu domowego jest bardziej zatroskane