Haier Transgraniczne meble w całej rodzinie, aby stworzyć niestandardową dywizję

- Feb 28, 2018-

Krajowy rynek meblarski nadal wygląda dobrze jako skarb feng shui. W 2017 roku wielu kapitalistów próbowało sprzedać meble, co wydaje się dawać ludziom mebli przebłysk nadziei. Ale oczywiście, spoiler kapitału tylko przyspieszy przetasowania rynku. Pod wpływem Matthew polaryzacja biznesu stała się coraz poważniejsza.


Słynął ze starej marki sprzętu AGD Haier teraz wszedł na pokład mebli na zamówienie tego statku. W grudniu 2017 r. Haier Kitchen oficjalnie ogłosiła przejęcie Li na żywo Haier, a powstanie całego działu custom house, uruchomiła nową markę Haierhome, planuje otworzyć w kraju w 2018 r. 400 nowych sklepów, uzyskać dostęp online i offline. Jest ambitny, oszałamiający.

Gigant na zmianę, mała firma meblowa przestrzeń życiowa pozostawiona w przyszłej geometrii?

Smart + custom, zebrane zostały aktualne dwa duże otwory wentylacyjne

Aby przejąć udział w rynku inteligentnego domu, ale także skorzystać z niestandardowego gniazdka, atak Haier na całym rynku niestandardowym domu prawie nigdy nie myśli. We wczesnych latach, urządzenia gospodarstwa domowego jako główny kierunek sprzedaży Haier, choć w ostatnich latach zmierzających do tego kawałka błękitnego życia w domu oceanu, mogą być ujawnione publicznie, zanim najbardziej jest dziedzinie urządzeń kuchennych i inteligentnych osiągnięć domu.

Podczas ostatnich "Global Top Brand Awards" organizowanych przez International Data Group (IDG), Haier był jedyną chińską firmą, która wygrała światowego lidera TOP10 w dziedzinie inteligentnego urządzenia domowego roku. Podczas międzynarodowego pokazu elektroniki użytkowej (CES) w Las Vegas, USA, w styczniu firma Haier zaprezentowała inteligentne produkty i rozwiązania dla domu w dużej powierzchni wystawienniczej o powierzchni 720 metrów kwadratowych. Obecnie użytkownicy online inteligentnej platformy internetowej Haier U + przekroczyli 50 milionów.

Urządzenia kuchenne, Haier to wiatr i woda, jednoczesna ekspansja rynków krajowych i zagranicznych. Przejęcie Haier Kitchen Li na żywo Haier, ale także przyspieszenie strategicznego układu "dużej kuchni". Od urządzeń kuchennych, przez całą kuchnię, aż do zwyczajów całej rodziny, Haier można opisać na każdym kroku.

Haier: przygotuj się

Zindywidualizowane w całym pomieszczeniu, wykazujące gwałtowny wzrost w ostatnich latach, wiele dużych przedsiębiorstw z całego świata z wielkich marek. Dane pokazują, że w porównaniu z zagranicznymi 60% do 70% niestandardowej penetracji mebli, niestandardowy rynek krajowy w Chinach wciąż jest wiele do zrobienia. Coraz więcej niestandardowych firm w całym domu, ale także po to, aby udowodnić, że można stworzyć krajowy rynek całego domu lub niebieski ocean.


Haier wszedł na rynek, niezależnie od tego, czy zaczęło się spóźnione spóźnienie? Niektórzy specjaliści uważają, że wiele firm wykonanych na zamówienie z całej szafy to produkty na zamówienie, takie jak szafki, szafki i inne produkty z zakresu rozwoju. W 2015 r. Avandeo, marka mebli należąca do Haier, również nawiązała współpracę z Youjiaju Home Network i weszła w doskonały domowy system zakupów w domu. Wygląda na to, że Haier we włosach na zamówienie, wydaje się, że jest to jedyna droga.

Jednak, mimo że Haier notował spółki w starych, transgranicznych i niestandardowych start-upach, takich jak Sofia, europejskie obozy i inne konkurencje, ale także musi wydawać więcej. Jednak w tej samej sytuacji Haier ma własne marki, technologie i zalety kapitałowe, które trudno jest skopiować przez firmy o ustalonej pozycji. W tej chwili Haier nie będzie walczył w nieprzygotowanej walce. Haier od wprowadzenia całej kuchni w 2003 roku, a teraz ma 14 lat. Jego fabryka, aby wprowadzić włoską linię produkcyjną HOMAG, SCM, Niemcy, można powiedzieć, że jest najbliższa od krajowego zakładu produkcyjnego 4.0. Ponadto zespół badawczo-rozwojowy Haier zawsze zajmował wiodącą pozycję w kraju. W porównaniu do pionowej marki mebli Haier może łatwiej budować swój ekologiczny łańcuch, a ostatecznie "inteligentny dom".

Ponadto firma Haier w ostatnich latach zawsze korzystała z Internetu, aby przejść na linię "pro-people", a nowa matryca mediów skutecznie łączy firmy i użytkowników. Takich jak mikroblogowanie można zobaczyć wszędzie, "chwyć się gorącym" "napisz Duanzi", nie tylko zwiększając stopień niepokoju, ale również zwiększając klejenie użytkownika, torując drogę do przyszłego rozwoju przedsiębiorstw.

Ogólnopolska konkurencja na rynku całego domu

Obserwowane trendy głównych marek zasadniczo przyspieszają integrację procesu projektowania domu, usprawniają usługę "one-stop". Może w procesie możliwie wcześnie zająć udział w rynku, najwyraźniej rdzeń przeżycia marki. Haier może osiągnąć ambicje swoich 400 sklepów? Można przewidzieć, że w tym mocnym pojedynku wyjdzie grupa małych i średnich przedsiębiorstw.

Olbrzymi los jaki rodzaj wibracji zostanie wywołany?

Oczywistym faktem jest, że więcej zasobów i rynków zostanie zassanych.

Zakończył się projekt dywersyfikacji mebli

Restrukturyzacja małych i średnich przedsiębiorstw wykończeniowych mebli, pytanie brzmi: jak zmienić sposób myślenia o produktach końcowych, a więc elastyczną produkcję, prawdziwie spersonalizowany zwyczaj? I weź ścieżkę rozwoju produktu, problem polega na tym: jak zmienić klienta Dla fanów Ironcore? Jak radzić sobie z ciągle rosnącym projektem, kosztami produkcji? Co prawda przyszłość gotowego przedsiębiorstwa meblarskiego będzie trudniejsza.

Ogólny rynek całego domu poprawi standardy produktów

W chwili obecnej nasz rynek na cały dom jest wciąż niedojrzały. Duże przedsiębiorstwa stacjonują na rynku, powodując silniejszą konkurencję, a tym samym zmuszając rynek do nowego wzrostu. Jest to również nieuchronny rozwój rynku.

Nadchodzi więcej kapitału transgranicznego

Transgraniczny sukces przyciągnie więcej kapitału zza granicy. Ustalona na dużą skalę niestandardowa firma ustanowiła fundamenty rynku, "oszustów" dużych marek przez granicę, cały rynek niestandardowy jest również w stanie pomieścić małe i średnie przedsiębiorstwa do przyłączenia się? Muszę porozmawiać o branży meblarskiej w ostatnich latach nie jest łatwe, prawdopodobnie meble ludzie od dawna odrętwienie. Tylko raz jeszcze lamentował, że rynek mebli będzie coraz bardziej nieprzyjazny dla małych i średnich przedsiębiorstw.


Para:Najbardziej rygorystyczne działanie w zakresie ochrony środowiska, wymuszone na firmach z branży meblarskiej po cichu Następny:Udostępnij meble lub przyszłe trendy.