Jak można nazwać meble z litego drewna, jak powinno się wyróżniać?

- Jan 22, 2018-

Odpowiedź: meble z litego drewna można podzielić na meble z pełnego drewna, meble z litego drewna i meble z fornirowanego drewna. Trzy rodzaje: wszystkie drewniane elementy to meble z prawdziwego drewna z litego drewna lub z prawdziwego drewna. Meble z litego drewna odnoszą się do materiału podstawowego wykonanego z litego drewna lub litego drewna i nie ma obróbki powierzchniowej. Meble z forniru z litego drewna odnoszą się do materiału bazowego wykonanego z litego drewna lub litego drewna, a pokryte są okleiną z litego drewna lub meblami z cienkiego drewna (skóry drewnianej).

Różnica między meblami z litego drewna a meblami fornirowanymi z litego drewna to "czy materiał bazowy wykonany jest z forniru", okleina ma być na powierzchni forniru lub cienkiego drewna (drewno). Dopóki użycie w materiale bazowym jest wykonane przez człowieka, inne używają prawdziwego drewna, nie mogą również nazywać się meblami z litego drewna, to tak zwane "meble z drewna płytkowego" nie są "meblami z litego drewna".

Dlatego, jeśli konsument chce kupić meble z prawdziwego drewna, musi wcześniej wiedzieć, jakiejś solidnej wiedzy o meblach z litego drewna, wie w umyśle, niełatwo zostać oszukanym przez jakiegoś niepożądanego biznesmena. Jak dokładnie zidentyfikować meble z litego drewna? Osobowość przemysłu wskazuje, że konsument może oddzielić meble z litego drewna od dołu:

Ogólnie rzecz biorąc, meble z prawdziwego drewna nie mają doskonałej tekstury, przeważnie mają naturalny kolor, a większość faktury ma pewną różnicę, a "fałszywe" meble z prawdziwego drewna są czyste, a wygląd jest "idealny". Konsument może zobaczyć wygląd mebli z litego drewna i położenie z tyłu odpowiednio, jeśli tekstura i blizna mogą być bardzo dobre, odpowiadające czystemu litym drewnu.

Większość litego drewna o naturalnym aromacie drzew, takich jak parker, aromatyczne kadzidło z żywicy sosny, kamforowe drzewo będzie miało wyraźny aromat kamfory, a część sztucznej deski będzie miała silny podniecający zapach, taki jak formaldehyd. W szczególności niektóre zamknięte szafki, takie jak szuflady czy szafy, bardzo łatwo odróżniają zapach.

Kiedy wybieramy i kupujemy, konsument może również poprzez dźwięki wytwarzane przez ręczne pukanie powierzchni drewna, aby zidentyfikować, ogólnie meble z litego drewna wysyłają ostry dźwięk, a hałas wytwarzanych przez człowieka produktów z desek jest stosunkowo niski.

Konsumenci czują się identyfikować, można też zrobić na ciężarówce, meble z litego drewna trochę lżejsze niż płyty wiórowe, meble z płyt MDF (średniej gęstości) i powierzchnia mebli z drewna odczuwają większą teksturę, zwykle manekinowa rękojeść z desek jest względnie sucha .


Para:Głównym powodem jest niskie skupienie przemysłu meblarskiego. Następny:Rosnący popyt na popularne meble wypoczynkowe Popularny rynek