Jak firmy z branży meblarskiej krzyczą krzywą w erze konsumpcji?

- May 24, 2017-

Wszyscy mówią, że przemysł meblarski nie jest dobry do zrobienia, ale nadal mają pewne przedsiębiorstwa, aby chodzić z przodu i trzymać się innowacji, być zdecydowany prowadzić przemysł meblarski. Jest pionierem w branży meblarskiej, z modelem biznesowym, modelem usług, a nawet modelem produkcji.

Zgodnie z perspektywicznym instytutem badawczym przemysłu meblarskie chcą wygrać na rynku i muszą zrozumieć rdzeń produktów i kanałów.

Z punktu widzenia obecnych produktów meblowych, takich jak niewystarczające innowacje, jednorodność poważnych wad, prowadzi również do obecnych przedsiębiorstw meblarskich główną przyczyną braku konkurencyjności. Proliferacja podobnych produktów zmagała się z potrzebami dzisiejszej różnorodności konsumentów.

Konieczne jest wzmocnienie świadomości w zakresie innowacji i opracowanie unikalnych technologii, które mogą powstać w branży.


Para:Dane krajowe pokazały, że całkowity zysk przemysłu meblarskiego w styczniu i maju wynosił 20,63 mld yuanów Następny:Sklep meblowy: Dealer stoi przed dylematem, jak zadbać o przyszłość