Jak rozpoznać gorsze meble

- Dec 12, 2017-

Uzyskany szybki rozwój domu jest udekorowany, dobrzy i źli ludzie pomieszali się i ozdabiają rynek w tym samym czasie, gorszej jakości, źle wykonane, mają poważną wadę gorszych mebli na rynku, często rozdzielają konsumentów i gorsze, w wpływają na warunki uczestnictwa. Wiele mniejszych mebli ma poważne wady, które mówią konsumentom:

Iść na skróty

Kupując meble, konsumenci będą zdezorientowani wyglądem i stylem mebli, ale ceny są daleko od siebie. W rzeczywistości istnieje duża różnica w materiałach do produkcji mebli, niektórzy producenci w linkach do produkcji mebli mają wiele kątów cięcia, pułapka kolumny transferowej, musi być starannie rozwiązana, aby przejrzeć. Upewnij się więc, że masz pewność, że kupujesz.

Użyj gorszego materiału bazowego

Użyj materiału podstawowego, który nie wysycha i jest robakowaty, a zawartość wilgoci w meblach jest wysoka, co sprawia, że ​​meble mogą sprawić wrażenie, że wyrób jest zniekształcony lub oszalały. I meble zrobione z przegniłego lub zjedzonego z moli drewna, które zapadłoby się w poważny sposób.

Montaż mieszany materiału podstawowego

Ze względu na wytwarzane przez człowieka meble kartonowe są często stosowane w materiale bazowym z zastosowaniem metody ozdoby fornirów, dlatego podczas gdy we wszystkich częściach mebli szafka stawia się w niezmienionej formie, należy jednak dotknąć części meblowej materiału bazowego, rąk i stopy. Jeśli jakaś szafa meblowa i drzwiczki szafki używają płyty melaminowej, która jest zgodna z wymogami ochrony środowiska i jakości, a duża płyta bazowa, która ZASTOSUJE formaldehyd do uwalniania więcej, jest używana w tylnej obudowie szafki. Przy zakupie należy samemu sprawdzić całe meble, nie mogę tylko spojrzeć na wygląd.

Wewnętrzna produkcja naroży do cięcia

Ponieważ sztuczna deska, której meble używają na desce, używa kleju

Woda jest bardzo wrażliwa na wodę, dlatego jej wodoszczelność musi być chroniona przez fornir i uszczelniającą stronę płyty. A niektórzy producenci, aby zaoszczędzić na kosztach, meble wewnętrzne są wykonane na styku z obróbką krawędzi płyty, pęknięcie pod wpływem wody z jednej strony, meble, formaldehyd również nie może być w pełni odcięte materiałów w tym samym czas i powodują ciężki smak formaldehydu w meblach.

Części sprzętu zostały wymienione

Wymień tani sprzęt i tnij rogi w meblach. Na przykład lustro szafy w dużej szafie nie ma tylnej płyty, nie ma listwy dociskowej, tylko położenie gwoździa. Ten rodzaj cięcia i cięcia, łatwo zepsuć lustro.

Kupując meble, należy dokładnie sprawdzić próbkę mebli, przejdź do profesjonalnego sklepu, aby kupić markowe meble. Podpisując umowę zakupu mebli, poproś sprzedawców o śledzenie treści ich wprowadzenia jeden po drugim. Przy zakupie, musi dokładnie zidentyfikować, strzeż się zakupu gorszych mebli.


Para:Kraj ma szeroki zakres dziedzictwa kulturowego Następny:Kiedy można plagiatować meble dziecięce?