Jak chronić i oczyścić swoje Sofa Rattan

- Dec 10, 2018-

Winorośli jest tak piękne, ponieważ jest trwały, więc Większość meble rattanowe wymaga tylko czyszczenia i pielęgnacji, aby zachować jej naturalne siły i kolor. Wykonaj następujące kroki, aby sprawić, że sofa rattan, wyglądają jak piękny dzień, w którym został zakupiony.

1. należy regularnie czyścić powierzchnię. Raz w miesiącu lub raz w tygodniu czyszczenia jest najlepszym sposobem, aby chronić Twój sofa rattan i uniknąć poważnych szkód. Rozcieńczyć wodą do czystej wody. Aby usunąć piankę z powierzchni i następnie wycieraj rattan sofa nie pozwalając drewno mokre, należy używać miękkiej tkaniny. Należy użyć szczoteczki do zębów lub innych małych pędzla wprowadzić przerwy i rowków.

2. umieścić rattan sofa pomieszczeniu. Chociaż rattan z pewnością lubi wilgoć, to nie meble ogrodowe. Utrzymywać twój rattan pomieszczeniu, najlepiej jest unikać bezpośredniego światła słonecznego i rattan sofa będzie trwać długo i wyglądać lepiej.

3. usunąć plamy lub innych poważnych szkód od razu. Wytrzeć plamę tak szybko, jak to możliwe z detergentu i kawałkiem tkaniny. Jeśli drewno jest bardziej poważnie uszkodzony, takich jak pęknięcia lub pękanie, spróbuj gotowanego olej lniany do przywrócenia wilgoci w materiale. Naprawdę trudne rzeczy skontaktuj się z rattanu lub wikliny eksperta, który można dbać o drewno.

4. wykonać ważne czyszczenia każdego roku. Gruntowne czyszczenie będzie dbać o gromadzeniu się brudu i będzie zapobiec dalszym szkodom. Wytrzeć rattan z detergentem i użyć trochę więcej wody niż używany do sprzątanie raz w tygodniu. Następnie suche drewno tak szybko, jak to możliwe, za pomocą suszarki do włosów lub wprowadzania rattan sofa w słońcu. Wreszcie nałóż warstwę shellac lub lakier do uszczelniania drewna aż do następnego roku.


Para:43. targi meblowe w Guangzhou dobiegły końca, dzięki nowym i starym klientom odwiedzającym teren wystawy. Następny:Honly wygrał 9 gubernatora prowincji Guangdong Cup Excellence Award, a trzecia nagroda specjalna konkursu