Nieruchomości Huawei i Dubaj wspólnie tworzą rozwiązania dla inteligentnych domowych rozwiązań aplikacyjnych

- Oct 27, 2017-

Huawei podpisał w niedzielę memorandum porozumienia z Deyaar, dubai firmą zajmującą się rozwojem nieruchomości, aby wdrażać aplikacje i rozwiązania technologiczne dla inteligentnych domów.

Pięć lat partnerstwa oznacza, że ​​dia będzie obejmować Mont Rose, hotele Atria tysiąclecia i apartamenty, alba sand dia head office wiele aktywów, takich jak wprowadzenie inteligentnej sieci i możliwości głosu IP.


Saeed Al Qatami, dyrektor generalny dia, powiedział: "Internet nie jest już koncepcją przyszłości i staje się rzeczywistością." Projekt mieszkaniowy miejski, opracowany wspólnie przez firmę huawei i dia, rozpoczął się w 2014 r. O powierzchni 500 milionów metrów kwadratowych (46,5 miliona metrów kwadratowych) io 2,5 miliarda do 3 miliardów dolarów uae.


Do roku 2020 powstanie 27 budynków, w tym większość mieszkalnych, handlowych, klinik społeczności, basenów, boisk do koszykówki i hoteli. Wtedy inteligentne społeczności, inteligentne domy i styl życia mogą stanowić kompletny system.


Firma będzie wtedy używać serwisu Cloud Video Video firmy Huawei w celu wdrożenia monitorowania i bezpieczeństwa. "Technologia przyspiesza tempo innowacji i jest szczególnie ważne, aby architektura była skalowalna i trwała", dodał wiceprezes Huawei ds. Biznesu konsumenckiego.


Para:Full House dostosowywania i zysk energii wiatru Następny:Inteligentny Rynek Domu Rozciąga się stopniowo, a Środowisko Konsumpcji Przyszłości jest bardziej obfite