IKEA zapowiada wycofanie ze światła śmierci w Chinach

- Sep 21, 2018-

death lights.png

Lampy te przeznaczone dla dzieci są słodkie i cenie RMB 49. Zgodnie z planem wycofywania złożony przez IKEA (China) Investment Co., Ltd. Shanghai Miejskie Biuro jakości i nadzór techniczny, liczba produktów należy przypomnieć w Chinach jest 50,197.


Jeśli chodzi o przyczyny tego wycofania produktów IKEA powiedział, że otrzymał Raport z Chin. Dwoje dzieci miał porażenie prądem po dotknięciu narażonych drut miedziany o Smilla Sgana przełącznik ścienny. Na szczęście był brak szkody.


Jednak w wielu innych krajach na całym świecie, IKEA ma przypomnieć Smilla serię lamp na dużą skalę pięć lat temu.


W 2013 r. 17-miesięczne dziecko w Glasgow, Szkocja, został uduszony przez Smilla kinkiety i innym 15-miesięczne dziecko została prawie zabita. IKEA otworzył proces wycofywania i przypomnieć czerkaskim serię lamp w 2014.


Według nas bezpieczeństwa produktów konsumenckich IKEA ma przypomnieć lampy ścienne Smilla 23 miliony na całym świecie. Liczba ta znacznie przekracza 50 000 baht że IKEA oczekuje się przypomnieć w Chinach.


IKEA jest przyzwyczajony do przypominając, że problem produktów w niektórych krajach (takich jak Stany Zjednoczone, Kanada, itp.), podczas gdy w innych krajach (takich jak dania, Australia, Chiny, itp.) przypomina nie są aktywne. Takie podejście jest często kontrowersyjne w przeszłości.


IKEA zapowiada wycofywania lamp w Chinach

19 września na stronie IKEA Chiny ogłosił wycofanie ze trzy dzieci kinkiety w serii CZERKASKIM (Sgana, Manet, Broma).


Para:Blokowanie nowych potrzeb młodych ludzi Następny:Fałszywy problem propagandy w przemyśle domowym jest wyjątkowy