Meble IKEA raz jeszcze przypominają o zagrożeniach bezpieczeństwa w każdym zakątku

- Dec 18, 2017-


Ostatnio w centrum fali umieszczona jest ponownie ikea home ze względu na "życie arki".


"W Stanach Zjednoczonych dziecko w Kalifornii zostało zabite przez przewrócony mebel, Ikea przypomina w sumie 17,3 miliona szuflad w Stanach Zjednoczonych". Kiedy pojawiły się wiadomości, wielu ludzi nie mogło usiedzieć w miejscu. Ikea oprócz chęci dowiedzenia się, czy domowa obsługa szuflady może być przywołana, mama i tata nie mogą nie martwić się o więcej, dużo więcej przy dużych meblach z szuflady w domu, nie widzą, czy dziecko od czasu do czasu wspina się grać, co mogę zrobić, aby uniknąć podobnego ryzyka?

Oczywiście, oprócz szafki, która może być przewrócona, szuflady, niestabilnej półki z książkami, krawędzi szklanego blatu ... W rzeczywistości są pytania dotyczące bezpieczeństwa dziecka, nie tylko w "pokoju dziecięcym", dorosłych przestrzeni życiowej, impreza jest także dzieckiem szczęśliwego nieba i ziemi, może być także kryjówką niektórych ukrytych kłopotów. Pod tym względem "wiek guangsha" wie o bezpieczeństwie ukrytych niebezpieczeństw "pokoi dziecięcych" i pomaga rodzicom w rozminowywaniu się.


Problemy bezpieczeństwa dzieci mogą również wystąpić w przestrzeni dorosłych


Zawsze uważałam, że kupiłam meble dla dzieci, nawet jeśli słodki, zawsze uważany pokój dziecięcy jest pięknie udekorowany i grasz wystarczająco dużo, zawsze myślałeś, że obudowa z filetem jest bezpieczna, w rzeczywistości, gdy zasięg ogranicza się do życia dziecka, które określa się jako "pokój dziecięcy" przestrzeń, potrzeba rodziców, aby zwracali szczególną uwagę na problemy związane z bezpieczeństwem, są coraz bardziej.


Niedawno, w odpowiedzi na przypadek incydentu na wysypisku, ikea China wydała nowe oświadczenie 12 lipca 2016 r., Aby przypomnieć sobie szufladę ze szkodami. W międzyczasie ikea China powiedział: "Ikea od dziesięcioleci jest wyposażona w ciasny pakiet w szafce z szufladami, a montaż górnej ściany jest konieczny w instrukcji montażu." Jeśli produkt nie jest przymocowany do ściany, konsumenci powinni wybrać inne rozwiązania do przechowywania. Oczywiście, niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne meble dla dzieci, czy o jakąkolwiek szafkę w domu, utrzymanie dobrej stabilności jest podstawą bezpieczeństwa.


Dotyk przyprawy, miłość uwielbiam nowe rzeczy, kiedy dzieci są ciekawi wszystkiego w domu, jest bezmyślna zabawa, więc ci, którzy nie byli "uwagami" rodziców, mogą stać się problemem winowajcy.

Meble powinny być instalowane z mocną konstrukcją

Wymagana jest bezpieczna szafka, w Ikea mocowana na stałe kotwa ścienna! Poradnik można znaleźć w, w suchej ścianie lub gipsowej ścianie z drewnianym słupkiem, bez suchej ściany z drewna, ściany z cegły, szafy ustawić się w innej pozycji z różnych urządzeń. Ikea mówi, że do sprzętu należy upewnienie się, że meble są mocno przymocowane do ściany, w zależności od materiału ściennego. W rzeczywistości dotyczy to nie tylko dzieci, ale jeśli niektóre z nich nie są wystarczająco wiarygodne, dorośli mogą mieć wypadki.

Z drugiej strony stabilność konstrukcji mebla wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo domu. Półka na książki, która jest zbyt luźna, na półce, aby nie pozwolić dziecku na kontakt, czasem "pchnięcie" z lekkim temperamentem, dla dziecka może nie być jakąś zaletą.

Oprócz tego, osobistość w trakcie studiów sugeruje, że jeśli jest 1-4 lat stary dom dziecka, drzwi szafki szuflady i staraj się nie stać zbyt nisko, gdy dzieci się otworzą, palce złapie się prawdopodobnie stało . Nie myśl, że dorośli są łatwi do działania dla swoich dzieci, a za każdym razem, gdy otwierają się, zamykają, zakładają lub zabierają, mogą przynieść im nieoczekiwaną krzywdę.

Specjalne materiały powinny unikać kruchej łamliwości

Konsument ostatnio powiedział w biednych czasach, w domu przyjaciela wziął szalik w oczy i głowę do gry, przypadkowo wpadł do drzwi szafy, szyba zepsuta, na szczęście dziecko nie za duże szkody, również ludzi przerażony.


Dla niektórych rodziców lekkie szkło i materiały ceramiczne mogą wnieść piękno do domu, ale w rzeczywistości, rodzinne produkty szklane szkodzą dziecku, a nie poszczególnym przypadkom. Szklany stolik do herbaty z ostrymi narożnikami przecina ciało dziecka, ucząc się chodzić, dziecko rozchodzi się po szkle po szklanym fragmencie wazonu szkodzi skórze, w tym przypadkowo rozbite szklane drzwi i okna, kiepska jakość w domu ze szkła, ceramiki i innych delikatnych produktów w pobliżu życie dziecka, mamy i taty muszą być ostrożne.


Dla dziecka niebezpieczeństwo często występuje w "ciekawości", więc niektóre "kruche, kruche" przedmioty na półce, pozwalające dziecku dotknąć, to dużo wyboru rodziców. Należy pamiętać, że na wysokim poziomie należy również obiecać, że nie spadnie, a przy wyborze mebli, powinny starać się unikać szkła z rogami, a grubość szkła. LTD jest bardzo delikatne produkty.


Szczegóły powinny być załatwione


Jest to pierwsza rzecz, którą wielu rodziców musi zrobić, gdy mają dziecko. Rzeczywiście, jeśli potrafisz sobie z tym poradzić w wielu częściach domu, bezpieczeństwo twojego dziecka będzie zagwarantowane.


Ważne jest również, aby pamiętać, że dziecko, które lubi biegać po domu, może również potrzebować karty bezpieczeństwa, aby zapobiec jej złamaniu lub zamknięciu. Dla dzieci, które lubią dotykać otworami w otworach palcami, konieczne jest założenie zatyczki zabezpieczającej, a osłona ochronna materiału izolacyjnego może uchronić dziecko przed niebezpieczeństwem spowodowanym przez zasilanie palca. Przy podobnym "efekcie" osłona kuchenna może uniemożliwić dziecku obracanie gałki kuchennej, aby otworzyć źródło zapłonu, aby uniknąć przypadkowego pojawienia się. Blokada okienna dla dzieci może kontrolować ruchome okno rodziny, aby dziecko mogło otworzyć okno zbyt duże, a wypadki mogłyby narazić na niebezpieczeństwo.


Oprócz dzieci "często przychodzą często do" pokoju dziennego i sypialni, bezpieczeństwo kuchni i toalety również nie można zignorować, zapobiegać pomiarowi temperatury maty, mierzyć temperaturę, zapobiegać oparzeniom termometr, wszystkie aspekty życia, nie zapomnieć bezpieczeństwo dzieci.

Dla: www.szfa.com

Para:Porady dotyczące konserwacji mebli z bambusa rattanowego Następny:Jakie są główne czynniki związane z zakupem mebli na świeżym powietrzu?