Ikea w przyszłości prawdopodobnie rozpocznie wbudowane produkty z dziedziny sztucznej inteligentnej technologii

- May 10, 2017-

Sprzedawca mebli ikea może w przyszłości wdrożyć wbudowaną technologię sztucznej inteligencji w produktach meblowych.

Duńskie laboratorium innowacji Space10 obecnie badają ludzi, którzy chcą widzieć w wirtualnym asystencie, co oznacza, że szwedzki producent mógłby rozważyć włączenie technologii sztucznej inteligencji do mebli w przyszłości.

Przestrzeń 10 w badaniu, aby określić klientów chce uzyskać informacje w inteligentnym meblarskim asystencie mebli.

W większości przypadków problemy te dotyczą Ciebie, asystenta płci (mężczyzna, kobieta i obojętny) oraz czy użytkownik chce AI więcej asystenta czy maszynowo humanizować.

Zbadaj jeszcze pytanie, czy użytkownik wirtualnego asystenta ma odzwierciedlać wartości użytkownika i światopogląd, czy chcesz wirtualnego asystenta wykrywać emocje użytkowników i reagować na emocje, a nawet podążać za tą samą religią z użytkownikiem.

Obejmuje to także kwestie takie jak prywatność, wymagają od użytkownika, aby wskazywali, że może zbierać dane użytkownika, iw jakich okolicznościach AI może gromadzić dane użytkowników, aby poprawić ogólne interakcyjne doświadczenia.


Para:Potrzeba przywiązania znaczenia do ochrony środowiska jest imperatywnym przemysłem drzwi drewnianych Następny:Co to jest chiński styl mebli