Wdrożenie normalizacji, promowanie ulepszania jakości mebli

- Nov 14, 2017-

1 listopada 2017 r. Roczne "krajowe prace normalizacyjne przemysłu meblarskiego i krajowe komitety techniczne normalizacyjne z drugiego" cztery razy całe posiedzenie komisji w Chongqing odbyło się bezproblemowo, z Shenzhen Stowarzyszenie handlu meblami w Chinach standaryzacja mebli pracy wybitny wkład, oficjalnie zmodernizowany przez " "meble dla krajowego członka komitetu technicznego normalizacyjnego" "obserwatora". W tym samym czasie, Shenzhen Stowarzyszenia przemysłu meblarskiego, jak nowe jednostki opracowujące norm krajowych oceny produktu meble zielone, kompleksowy wkład w badaniu normy krajowej, zatwierdzone przez ekspertów.

Krajowy komitet techniczny ds. Standaryzacji mebli był narodowymi organizatorami norm, organizatorami, liderami i menedżerami i był odpowiedzialny za konstrukcję i rozwój normalizacji we wszystkich dziedzinach życia. W ostatnich latach, wraz z rozwojem gospodarczym, poprawa konsumpcji prowadzącej do krajowych standardów opóźnia się problem jest szczególnie widoczna, sprawia, że ​​promowanie krajowych standard aktualizacji Komitetu ds. Normalizacji mebli Chiny i krajowych instytucji związanych z normalizacją skupić.


Jako pierwsze stowarzyszenie przemysłu chińskiego, stowarzyszenie przemysłu meblarskiego shenzhen jest także podstawową organizacją przemysłu meblarskiego w Chinach i zawsze ma misję i obowiązek promowania postępu przemysłowego. W ostatnich latach, przy pomocy centrum testowego Shenzhen stowarzyszenia przemysłu meblarskiego (riverside) profesjonalnym poziomie, stowarzyszenie aktywnie promować standaryzację zmodernizowaną w celu podniesienia jakości rdzenia, do ulepszenia standardu branży meblarskiej wniosła pozytywny wkład.


Rozpoczęte w 2013 r., Shenzhen Trade Association handlu "Shenzhen meble" tożsamości marki pracy, wymagają przedsiębiorstwa członkowskie muszą być regularnie testowane na jakość stowarzyszenia przemysłu Shenzhen Shenzhen, technologia ograniczona wymagania normy krajowej w oparciu o zwiększenie do kluczowych surowców sprawdzenie, prześle "próbkę" zamiast "i dodatkowy numer testowy." Obecnie poprawie uległa nie tylko jakość produktów firm członkowskich, ale marka "meble shenzhen" stała się również wyjątkową siłą napędową w kraju.


W 2014 roku, pod silnym poparciem samorządu miejskiego w komitecie partyjnym Shenzhen, oficjalnie ogłoszono ocenę zielonych mebli w Chinach. Jako zalecany standard, zielone produkty meblarskie Chin są "lepsze od norm krajowych i standardów międzynarodowych". Mimo że zielone meble w Chinach to najwyższy standard, to bardzo rygorystyczne, ale do tej pory istniało kilkanaście certyfikatów lub certyfikatów kwalifikacyjnych dla przedsiębiorstw, w tym pierwsze certyfikacyjne przedsiębiorstwa: o meble, materace, kolorowe życie, fort królestwo, druga partia certyfikacji, przedsiębiorstwa: Produkt RenHao, okrągłe kwadratowe meble ogrodowe, styl, droga w pościeli i trzy partie kwalifikacji wejściowych: meble day cheng (czerwone jabłko), zalety mebli, przestrzeń huayi, strona internetowa mebli, pionierskie przedsiębiorstwa stają się standardem jakości Chiński przemysł meblarski.


W 2015 r. Pod auspicjami Shenzhen Trade Association, "standard shenzhen" (meble) przygotowanie oficjalny początek, specyfikacje techniczne specjalnej strefy ekonomicznej shenzhen "meble w gotowych produktów i surowców i materiałów pomocniczych ograniczenie szkodliwych materiałów do", surowiec do gotowego produktu meble i technologia meblarska ograniczone wymagania, które zintegrowany monitoring, z aspektów zarządzania łańcuchem w branży, poprawa jakości produkcji mebli, standard został oficjalnie wydany 10 października 2016. Standardowe projekty i wydane, meble nie tylko Wypełnione obecną normą krajową w niektórych kluczowych projektach są puste lub ograniczenia, stają się również świeżą mocą do promowania sygnatury i wydarzeń sygnowanych przez branżę "wymiana oleju".


W 2016 r. Gospodarstwa domowe z ciemnym zawiasem typu bufora, gospodarstwa domowego z prowadnicą szuflady buforowej, systemem kół pasowych do urządzeń gospodarstwa domowego itp. W wielu krajach w wydanych standardach dotyczących grup sprzętu, jako jedna z jednostek redakcyjnych, stowarzyszenie handlu meblami shenzhen dla standardów związanych ze sprzętem i perfect dokonał pozytywnego wkładu.


W tym roku stowarzyszenie przemysłu meblarskiego shenzhen zdecydowało się rozpocząć od Shenzhen międzynarodowych targów meblarskich 2018, w pełni wdrażając jakość pracy wystawców "gwiazda", oraz przez rzekę, inspekcję i wykwalifikowane instytucje testujące strony trzecie dla wszystkich wystawców ubiegających się o kontrolę i fabryki do ocenić jakość gwiazdy, wymienionej na wystawie dla publiczności, a na końcu, która zależy od jakości budynku wystawowego Shenzhen solidnej ściany, zachęcić wystawców ze świadomością jakości stale poprawiać jakość, położyć kres tandetnym produktom i przedsiębiorstwom wejść na rynek, aby stworzyć bezpiecznych nabywców i konsumentów wysokiej jakości środowiska przemysłowego, ewentualnie w celu promowania jakości chińskiego rynku mebli w odwrotnej sposób przekazu kompleksowe uaktualnienie.


Rozumie się, że w 2016 r. Shenzhen handlującego meblami stowarzyszenia jako krajowego komitetu technicznego normalizacji technicznej "obserwatora", w ciągu zaledwie jednego roku oficjalnie zmodernizowany do krajowego komitetu technicznego normalizacji technicznych "członka" mebli, służy do pokazania krajowego komitetu normalizacji technicznej z Shenzhen Stowarzyszenie przemysłu meblarskiego w normalizacji mebli działa na uznanie i uwagę, również odzwierciedla stowarzyszenie przemysłu meblarskiego shenzhen dokonał wybitnego wkładu.


W przyszłości, opierając się na międzynarodowych targach meblowych w Shenzhen, platformie testowej stowarzyszenia handlu elektronicznego Shenzhen i instytucjach, takich jak będzie nadal rozwijać jakość chińskiego przemysłu meblarskiego do modernizacji, z niecierpliwością oczekuje na wykonane w Chinach na arenie międzynarodowej, w kierunku świata .


Para:Kiedy można plagiatować meble dziecięce? Następny:Honorowe meble wdrożą model zarządzania 6s w drugiej połowie 2017 roku