W ewolucyjnej ewolucyjnej | Raport z trendów w meblach z targów w Mediolanie

- Apr 13, 2017-

Ciągła optymalizacja projektowania modułowego

Modułowa konstrukcja kanapy na targach milanowych stała się dominującą tendencją marki poprzez projekt modułu ciągłej optymalizacji, włącznie z akcesoriami w jeden moduł aktualizacje i moduł, w ograniczonym zakresie między modułami, zapewniają większy wybór. Jego istotą jest marka w zbadaniu sposobów lepszej równowagi masowej produkcji i zróżnicowanych potrzeb.


W oparciu o nową funkcję optymalizacji szczegółów życia

Produkty elektroniczne zmieniające sposób życia konsumentów, nowy styl życia funkcji oprogramowania do codziennego kontaktu wysokiej częstotliwości również stawia nowe żądanie. Jak zetrzeć telefon bardziej wygodną sofę, łóżko, bawiąc się z wkładką, marki milan dał odpowiedź.


Synchronizowana kolorystyka

Mediolan wystawa co roku, oczywiście, nie zabraknie koloru pantonu, w kolorze kwartalnym jest moda, marka będzie kluczową reakcją przez przełączanie tkanin. W roku 2017 roczna trawa zielona jest powszechnie obecna w tegorocznych pokazach.


Nowe wsparcie małe

Główne produkty kanapowe, modele hamaków są stosunkowo stabilne, ale tworząc kompletny zestaw małych powierzchni rozwojowych, stają się punktem wyjścia dla ważnych produktów. Głównie przez targi w tym roku, wspierając modele małych odmian, wiele kombinacji materiałów i projektowanie mieszanek, aby wprowadzić zmiany.


Styl jest niezwykle przestrzenny

Po zmianie samego produktu na zmniejszenie, więcej zmian ekspresji przestrzeni obecnych w niefizycznym. Przestrzeń to zmiana światła i cieni, delikatna ozdoba ozdobiona zielenią, sprawiają, że punkt końcowy ozdób, milanowska wystawa oprogramowania poświęcona wspaniałej imprezie. Wielokrotne połączenie materiałów i projektowanie mieszanek w celu wprowadzenia zmian.


Słowo naukowe

Przedstawione przez markę oprogramowania milan zmieniają zjawisko, możemy postrzegać milę za modelowaniem produktów oprogramowania jest stały, ponieważ marki wyznaczyły własny dźwięk rozwoju i rozwoju systemu. W ramach tej marki marka będzie oparta wyłącznie na tendencji do corocznej zmiany w ramach optymalizacji i innowacji opakowań, ważyła się, a nie ślepo przystosowała rynek straciła istotę.

Powierzchnia taśmy, poprzez analizę produktów oprogramowania, mamy nadzieję, że więcej firm może poprzez wygląd, patrz międzynarodowy benchmarking logiki rozwoju marki, szuka w wysokiej kolejności prawo przetrwania branży meblowej.


Para:Ograniczenia rynku nieruchomości w Chinach, przemysł meblarski nie dotknięty Następny:Zapoznaj się z wyprzedzeniem w 2017 Chicago International Outdoor Furniture