W San Francisco w Kalifornii Zakazane meble i produkty dla nastolatków są zakazane

- Nov 24, 2017-

W San Francisco w Kalifornii zakaz noszenia mebli tapicerowanych i produktów dla nastolatków jest zabroniony
W dniu 24 października 2017 r. Zarząd San Francisco został zmieniony przepisami dotyczącymi ochrony środowiska (rozporządzenie zmieniające kodeks środowiska w celu zakazu sprzedaży w San Francisco mebli tapicerowanych i nieumiejętnych produktów wykonanych z dodatkiem opóźniającego palenie chemikaliów lub zawierających taki dodatek), zakazano sprzedaży produktów zawierających uniepalniacze meble tapicerowane i młodzieżowe.

Zakaz:
1. Danych produktów nie sprzedaje się od dnia 1 stycznia 2019 r .;
2. Począwszy od 1 stycznia 2019 roku nie będzie można sprzedawać miękkich materiałów z miękkich materiałów o masie większej niż 1000 ppm środków zmniejszających palność lub mebli tapicerowanych lub mebli;
3. Powyższy zakaz dotyczy produktów elektrycznych lub podzespołów elektronicznych od 1 lipca 2019 r.

Wymagania dotyczące etykiety:
Tapicerowane meble tapicerowane i tapicerowane tapicerki powinny być oznakowane etykietą, co powinno wskazywać, że do spełnienia wymagań SB1019 nie jest wymagany środek zmniejszający palność.

Uwaga:
1. Zaangażowane w produkty: zawiera ponad 1000 PPM mebli tapicerowanych opóźniających palenie, mebli tapicerowanych do renowacji dekoracji lub produktów dla nieletnich, z wyłączeniem mebli używanych (nie renowacji mebli tapicerowanych) lub produktów dla nieletnich.

2. Produkty dla nastolatków: nowe i przeznaczone dla niemowląt i dzieci w wieku poniżej 12 lat w produktach użytku domowego, z wyłączeniem przepisów dotyczących mebli i izolacji związanych z produktem, w tym między innymi kołyski, pomocnicza miękka poduszka do siedzenia, w macie, podłoga do bawić się poduszką, krzesełko do karmienia, poduszkę z wysokim fotelem, nosidełko, huśtawka dla dziecka, chodzik dla dzieci, fotelik dla dziecka, poduszeczkę do karmienia, poduszkę, kojec, łóżko do gier, przenośne krzesło z klipsem, wózki dziecięce i śpiące dziecko MATY. Głównym celem produktu nie jest używanie go w domu, na przykład produkty samochodowe lub części, statki, samoloty lub inne pojazdy; B. Artykuł 49 artykułu 49 federalnej ustawy o samochodach, produktach lotniczych i komponentach; C. Produkt musi spełniać wymagania dotyczące palności 16CFR 1632 lub 16CFR 1633. D. Produkt musi spełniać standard testu palności dla procedury testu palności dla ogólnodostępnych mebli w Kalifornii (biuletyn techniczny dla TB 133).

3. Renowacja dekoracji mebli tapicerowanych, tkanin, wypełniaczy, dekoracji, materiałów barierowych, pianki lub innego elastycznego wypełniacza zastępuje meble (podczas remontu bez sprzedaży), zgodnie z biuletynem technicznym California TB117-2013, w celu spełnienia normy testu palności. Tapicerskie meble tapicerskie nie obejmują produktów spełniających standardy nr. 133 biuletyn techniczny.

4. Środki zmniejszające palność: każdy skład chemiczny lub chemiczny, który zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia lub zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia. Chemikalia ognioodporne, w tym, ale nie wyłącznie, halogenowe środki zmniejszające palność, fosforanowe środki ogniochronne, środki zmniejszające palność w azotach i nanopalnikowe środki zmniejszające palność (odniesienie do kalifornijskiego zdrowia i bezpieczeństwa, sekcja 105440 "określone substancje chemiczne wymienione w" chemikaliach opóźniających palenie ", jak również odniesienie do przepisów federalnych rozdział 29, artykuły 1910.12009 (g), wszelkie wyrazy pojawiają się w karcie charakterystyki bezpieczeństwa chemicznego "płomień").

5.SB1019: meble tapicerowane: chemikalia trudnopalne.

Para:3 słynne krzesła, które ukształtowały nowoczesne meble (łącznie z siedzeniem, jesteś w tej chwili) Następny:Gdy przychodzi pierwszy śnieg, meble Honly uczy w jaki sposób chronić swoje meble na zimę